• امروز : سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳
 • برابر با : Tuesday - 23 July - 2024

کلینیک دندانپزشکی در فردیس

 • ۲۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
کلینیک دندانپزشکی در فردیس

یافتن یک کلینیک دندانپزشکی در فردیس معتبر جزو آن دسته از خواسته هایی است که اغلب درمانجویان به دنبال آن هستند. کلینیک دندانپزشکی صدف در فردیس کرج یکی از بهترین و البته ایده آل ترین انتخاب هایی است که می توانید در این حیطه داشته باشید.

در واقع این کلینیک به لطف تجربه چندین ساله و البته امکانات بی نظیر خود، می تواند طیف بسیار زیادی از خدمات دندانپزشکی را به مراجعان محترم ارائه دهد.

ارتودنسی، درمان ریشه، رفع مشکلات فک و صورت، دندانپزشکی اطفال، ترمیم دندان، انواع روکش و… تنها گوشه ای از خدمات کلینیک دندانپزشکی صدف فردیس است.

البته تنوع خدمات تنها مزیت این کلینیک نیست؛ بلکه داشتن تجربه بالا و البته قرارداد با بیش از 11 نوع بیمه مختلف در کشور، یکی از مهمترین دلایلی است که می تواند این کلینیک را در صدر انتخاب های درمانجویان قرار دهد.

با این وجود کم نیستند افرادی که هنوز در رابطه با این کلینیک و البته مزیت های آن اطلاعات چندانی ندارند. ما سعی داریم تا در ادامه این مقاله، مرور جامع و کاملی بر روی آن داشته و تمام جنبه هایش را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

لذا اگر شما هم به دنبال یک کلینیک حرفه ای برای خدمات دندانپزشکی خود هستید، توصیه می کنیم که حتما ما را تا انتهای این مقاله همراهی فرمایید.

معرفی کلینیک دندانپزشکی صدف

کلینیک دندانپزشکی صدف یکی از پیشرفته ترین و البته بهترین کلینیک های دندانپزشکی در منطقه فردیس است که فعالیت خود را در سال 1392 آغاز کرد. این کلینیک توانسته در طول یک دهه گذشته، خدمات درمانی بسیار ارزنده ای را به بیماران و مراجعان خود ارائه دهد.

به نحوی که تنها دو سال پس از افتتاح، توانست 5 نشان مختلف ایزو را از کشور کانادا به دست آورد. افزون بر این موارد، توانسته تندیس سمینار ویژه مدیریت مراکز درمانی را کسب کند.

این موارد می تواند به سادگی نشان دهنده ی سطح کیفیت و توانایی های این مرکز باشد.

البته بنیانگذاران این کلینیک همواره در تلاش بوده اند تا کیفیت خدمات رسانی خود را افزایش داده و رضایت حداکثری مراجعان را به دست آورند.

به همین جهت بوده که سعی داشتند تا با اغلب بیمه های درمانی مختلف در کشور قرار داد ببندند. این موضوع سبب می شود تا فشار اقتصادی موجود بر روی دوش افراد، به حداقل حالت ممکن برسد.

افزون بر این موارد، کلینیک دندانپزشکی صدف در فردیس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا یک تجربه بی نظیر و جذاب را برای مراجعین خود خلق کند.برای مثال ایجاد فضای ویژه اطفال، آموزش پرسنل، تجهیزات عکسبرداری رادیولوژی فک و… از جمله این موارد است. این موارد همان چیزی بوده که می تواند در کاهش اضطراب های ناشی از خدمات دندانپزشکی، تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

آدرس کلینیک دندانپزشکی صدف در فردیس

یکی دیگر از مهم ترین شاخصه هایی که موجب برتری کلینیک صدف فردیس نسبت به رقبا شده ، دسترسی راحت به آن است. این کلینیک در طبقه اول ساختمان شهرزاد واقع شده است.

این ساختمان در منطقه فردیس کرج و بین فلکه چهارم و پنجم قرار دارد. به همین جهت دسترسی به آن بسیار ساده بوده و افراد می توانند با خودروی شخصی یا عمومی به آن مراجعه کنند.

از طرفی دیگر فضا کلی کلینیک وسیع بوده و تمامی امکانات لازم برای رفاه حال مراجعین قرار گرفته است.

بیمه های طرف قرارداد با دندانپزشکی صدف

تعداد بیمه های مورد پذیرش یک کلینیک، از فاکتور های ارزشمند دیگری است که می تواند آن را بیش از پیش کارآمد سازد. بر کسی پوشیده نیست که خدمات دندانپزشکی عمومی هزینه زیادی داشته و غالبا هم بیمه های درمانی آن نمی پذیرند.

همین باعث می شود تا درمانجویان نتوانند به موقع برای شروع درمان خود اقدام کنند.

خوشبختانه کلینیک دندانپزشکی صدف تلاش کرده تا با بیمه های مختلف قرار داد بسته و بدین ترتیب هزینه های بیماران را کاهش دهد.

 از جمله بیمه های طرف قرارداد این کلینیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح
 • بیمه پارسیان
 • بیمه کمک رسان SOS
 • بیمه دانا
 • بیمه سامان
 • بیمه ملت
 • بیمه سرمد
 • بیمه پاسارگاد
 • و…

تنوع در این بیمه ها و البته نگهداری و متعهد بودن کلینیک به آن ها در طی این چند سال، نشان از عملکرد شفاف و البته واضح آن است که باعث شده تا مرکز دندانپزشکی صدف به یکی از بهترین و البته اقتصادی ترین انتخاب های ممکن برای انجام خدمات دندانپزشکی در شرایط فعلی بدل شود.

 دندانپزشکی صدف چه خدماتی ارائه میدهد ؟

خدمات یک کلینیک دندانپزشکی از مهمترین فاکتور هایی است که می تواند ایده آل بودن آن را برای جامعه هدف نشان دهد. در واقع هر اندازه که یک کلینیک، خدمات بیشتری را در خود جای دهد، بدون شک گزینه بهتری برای مراجعان خواهد بود؛ چرا که آنها را از مراکز دیگر بی نیاز می کند.

خوشبختانه کلینیک دندانپزشکی صدف در فردیس، بخش قابل توجهی از خدمات این حوزه را در خود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ارتودنسی: کلینیک دندانپزشکی صدف، با داشتن تیمی مجرب می تواند هر گونه ارتودنسی ثابت و متحرک را برای بزرگسالان و کودکان قرار دهد.

درمان مشکلات فک و صورت: انجام تمامی جراحی های مربوط به فک و صورت اعم از کشیدن دندان و ریشه شکسته، کشیدن دندان عقل نهفته و نیمه نهفته، ایمپلنت یا همان کاشت دندان و… در کلینیک دندانپزشکی صدف در فردیس کرج انجام می شود.

دندانپزشکی اطفال: دندانپزشکی صدف یک بخش کاملا مجزا را برای خدمات مربوط به دندانپزشکی اطفال در نظر گرفته که تماما تحت نظر متخصصان این حوزه قرار دارد. به همین جهت است که ایده آل ترین گزینه برای کودکان خواهد بود.

زیبایی: انجام کلیه اقدامات زیبایی مانند اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ، کامپوزیت، لمینیت و… در این کلینیک صورت می گیرد.

ترمیم : انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم دندان مانند ترمیم ریشه، جراحی ریشه، پر کردن دندان و… در این کلینیک انجام می شود که آن را نسبت به سایرین متمایز می کند.

جراحی لثه : جراحی لثه هم از اقدامات تخصصی است که نیازمند تجربه و البته کادر درمانی ویژه خود است. خوشبختانه کلینیک دندانپزشکی صدف این مورد را هم در لیست خدمات خود جای داده است.

پروتز: خدمات مربوط به دندان ها مصنوعی، فیلیپر و روکش سرامیکی هم در این کلینیک ارائه می شود. همین عامل سبب می شود تا این مرکز بتواند متناسب با هر سن و سالی، خدمات ارائه دهد.

لازم به ذکر است که این کلینیک بخش رادیولوژی دیجیتال فک را هم در خود دارد. همین عامل باعث می شود تا تمامی امکانات و تجهیزات برای رفع مشکلات بیمار فراهم باشد.

مزایای دندانپزشکی صدف

یافتن یک کلینیک دندانپزشکی تخصصی که بتواند خدمات با کیفیت و البته قیمت های مناسب را ارائه دهد، اندکی دشوار به نظر می رسد. اما دندانپزشکی صدف در فردیس کرج سعی کرده تا این دشواری را از بین ببرد.

به همین جهت توانسته لیست مشخصی از خدمات تخصصی این حوزه را به مراجعین خود ارائه دهد.

افزون بر این موارد، بیش از 11 نوع بیمه درمانی را هم پذیرش می کند که ترکیب کلی آن ها در کنار همدیگر می تواند فشار اقتصادی را از روی دوش مراجعین کم کند.

بدین جهت اگر شما هم نیازمند دریافت خدمات دندانپزشکی با کیفیت و ارزان هستید، می توانید هم اکنون به وبسایت کلینیک دندانپزشکی صدف https://www.sadafdentalclinic.com/ مراجعه فرمایید.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=195911

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.