گروه بهمن قهرمان لیگ بسکتبال بانوان شد
گروه بهمن قهرمان لیگ بسکتبال بانوان شد

به گزارش مهر، سومین و آخرین دیدار مرحله نهایی لیگ بسکتبال بانوان امروز (جمعه) میان دو تیم مهرام تهران و گروه بهمن برگزار شد که طی آن گروه بهمن با نتیجه ۸۷ بر ۶۳ به برتری دست یافت. پیروزی گروه بهمن در دیدار امروز در حالی رقم خورد که این تیم روز گذشته هم نتیجه […]

به گزارش مهر، سومین و آخرین دیدار مرحله نهایی لیگ بسکتبال بانوان امروز (جمعه) میان دو تیم مهرام تهران و گروه بهمن برگزار شد که طی آن گروه بهمن با نتیجه ۸۷ بر ۶۳ به برتری دست یافت.

پیروزی گروه بهمن در دیدار امروز در حالی رقم خورد که این تیم روز گذشته هم نتیجه دومین دیدار فینال را به سود خود تمام کرده بود اما در اولین دیدار فینال که هفته گذشته برگزار شد، مقابل مهرام نتیجه را واگذار کرده بود.

فینال لیگ بسکتبال بانوان به صورت ۲ از ۳ برگزار می‌شود. بدین‌ترتیب تیم گروه بهمن با کسب برتری ۲ به ۱ در مجموع سه دیدار برگزار شده در فینال، عنوان قهرمانی این فصل لیگ بسکتبال بانوان را از آن خود کرد. در نهایت تیم مهرام در رده دوم جدول رده‌بندی ایستاد.

روز گذشته نیز تیم نارسینا تهران با کسب دومین پیروزی مقابل نفت آبادان در مرحله رده‌بندی، عنوان سوم این رقابت‌ها را از آن خود کرده بود.