یخچالی: با نقش جدیدم در تیم آلمانی راحت نبودم
یخچالی: با نقش جدیدم در تیم آلمانی راحت نبودم

به گزارش ایسنا، روز گذشته(شنبه) ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بود که باشگاه میتل دوچر آلمان اعلام کرد قرارداد خود را با بهنام یخچالی، ستاره تیم ملی بسکتبال ایران فسخ کرده و با «کریس» آمریکایی به عنوان جایگزین گارد ایرانی به توافق رسیده است. یخچالی درباره دلیل جدایی خود از تیم MBC و پایان دادن به فعالیتش […]

به گزارش ایسنا، روز گذشته(شنبه) ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بود که باشگاه میتل دوچر آلمان اعلام کرد قرارداد خود را با بهنام یخچالی، ستاره تیم ملی بسکتبال ایران فسخ کرده و با «کریس» آمریکایی به عنوان جایگزین گارد ایرانی به توافق رسیده است.
یخچالی درباره دلیل جدایی خود از تیم MBC و پایان دادن به فعالیتش در بوندسلیگا به ایسنا گفت: برای فصل جدید مسابقات نقشی جدید برای من در تیم مد نظر داشتند که با آن راحت نبودم، به همین دلیل پس از انجام مذاکرات از این تیم جدا شدم.
او درباره احتمال عقد قرارداد جدید در بوندسلیگا و یا سایر لیگ‌ها از جمله ایران نیز گفت: فعلا چیزی مشخص نیست و باید صبر کنیم تا شرایط بررسی شود.

بیشتر بخوانید: یخچالی از تیم آلمانی جدا شد

در حال حاضر شنیده می‌شود که اگر گارد تیم ملی ایران با تیم‌ خارجی دیگری به توافق نرسد، باشگاه شهرداری گرگان یکی از اصلی‌ترین مشتریان بهنام یخچالی برای فصل پیش روی لیگ برتر است. البته فعلا چیزی قطعی نیست و باید دید چه اتفاقاتی در ادامه رخ خواهد داد.
انتهای پیام