یزدان‌دوست: با این دست گلی که به آب دادند خیلی از بازیکنان صنعت نفت جدا می‌شوند/ فقط یک خواهش از مسئولان داریم
یزدان‌دوست: با این دست گلی که به آب دادند خیلی از بازیکنان صنعت نفت جدا می‌شوند/ فقط یک خواهش از مسئولان داریم

رضا یزدان‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره واریز 10 درصد قراردادهای بازیکنان صنعت نفت و اینکه شاگردان منصوریان نسبت به این میزان پرداختی ابراز ناراحتی کرده‌اند، گفت: بچه‌ها از این واریزی ناراضی هستند، چون قرار بود میزان دریافتی ما به 70 درصد برسد. البته در این مدت هم مدیران باشگاه و آقای […]

رضا یزدان‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره واریز 10 درصد قراردادهای بازیکنان صنعت نفت و اینکه شاگردان منصوریان نسبت به این میزان پرداختی ابراز ناراحتی کرده‌اند، گفت: بچه‌ها از این واریزی ناراضی هستند، چون قرار بود میزان دریافتی ما به 70 درصد برسد. البته در این مدت هم مدیران باشگاه و آقای منصوریان تلاش کردند تا مشکلات مالی برطرف شود، ولی گویا منطقه آزاد همکاری نمی‌کند. از طرفی ما شنیدیم که برخی مسئولان شهری هم برای حل مشکلات مالی باشگاه سنگ‌اندازی می‌کنند و نمی‌دانیم هدف‌شان چیست.

وی در پاسخ به این پرسش که «بازیکنان چقدر امیدوارند تا 40 درصد باقیمانده را بگیرند؟»، تصریح کرد: ما که هر روز همدیگر را می‌بینیم و به هم دسترسی داریم، اوضاع این است. اگر بازی‌ها تمام شود دیگر دست‌مان به جایی بند نیست و بعید می‌دانم بچه‌ها به پول‌شان برسند، ولی امیدوارم این اتفاق نیفتد. با این دسته گلی که آقایان آب دادند خیلی از بازیکنان قصد ماندن در صنعت نفت ندارند. متأسفانه همه بچه‌ها از این وضعیت خسته شده‌اند.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان خاطر نشان کرد: ما در این فصل خیلی وعده و وعید شنیدیم که عملی نشد. اگر صادقانه به ما بگویند پول نیست هیچ اشکالی ندارد، چون وضعیت خودمان را می‌دانیم و آن وقت تصمیم می‌گیریم که در خانه بمانیم یا اینکه بازی کنیم. ما از مسئولان فقط یک خواهش داریم، اینکه دروغ نگویند، چون بازیکنان از شنیدن دروغ خسته می‌شوند و احساس خوبی ندارند.

 

انتهای پیام/

منبع