یزدانی و اطری در انتظار تایید کادر فنی کشتی آزاد!
یزدانی و اطری در انتظار تایید کادر فنی کشتی آزاد!

به گزارش مهر، طبق تصمیم کادر فنی رقابت‌های انتخابی درون اردویی در اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم برای حضور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو، در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد. بر این اساس در دیدار نخست رحمان عموزاد با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل رضا اطری مغلوب شد و در دیدار دوم حسن یزدانی […]

به گزارش مهر، طبق تصمیم کادر فنی رقابت‌های انتخابی درون اردویی در اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم برای حضور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو، در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

بر این اساس در دیدار نخست رحمان عموزاد با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل رضا اطری مغلوب شد و در دیدار دوم حسن یزدانی با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل کامران قاسم پور پیروز شد.

بر این اساس غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد نفرات ملی‌پوش این اوزان گفت: در این مورد جلسه‌ای توسط کادر فنی تیم‌های ملی کشتی برگزار و پس از آن با تأیید فدراسیون کشتی، نفرات ملی پوش معرفی خواهند شد.

این در حالیست که غلامرضا محمدی پیش از برگزاری مسابقه انتخابی حسن یزدانی با کامران قاسم‌پور اعلام کرده بود اگر یزدانی از سد حریفش بگذرد المپیکی می‌شود. از سوی دیگر چنانچه قاسم‌پور هم دو کشتی انتخابی مقابل یزدانی را ببرد، قطعاً به المپیک می‌رود و شک نکنید یزدانی خط خواهد خورد.