یورش جنگنده های عراق به مخفیگاه های بقایای داعش در دیالی
یورش جنگنده های عراق به مخفیگاه های بقایای داعش در دیالی

به گزارش مهر به نقل از پایگاه النشره، ستاد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق چهارشنبه شب از یورش جنگنده‌های این کشور به مخفیگاه‌های بقایای گروه تروریستی داعش در شرق این کشور خبر داد. بر اساس این گزارش، این ستاد اعلام کرد که جنگنده های اف -۱۶ عراق پس از عملیات اطلاعاتی دقیق و با هماهنگی و دستور […]

به گزارش مهر به نقل از پایگاه النشره، ستاد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق چهارشنبه شب از یورش جنگنده‌های این کشور به مخفیگاه‌های بقایای گروه تروریستی داعش در شرق این کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، این ستاد اعلام کرد که جنگنده های اف -۱۶ عراق پس از عملیات اطلاعاتی دقیق و با هماهنگی و دستور فرماندهی عملیات مشترک حملات هوایی دقیقی را به مخفیگاه های داعش انجام دادند.

ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق افزود: این جنگنده ها مخفیگاه های باندهای تروریستی داعش در جبال حمرین واقع در منطقه عملیات دیالی را هدف قرار دادند و جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

گفتنی است که عراق در سال ۲۰۱۷ پیروزی بر گروه تروریستی داعش را اعلام کرد اما بقایای این گروه تروریستی همچنان در برخی مناطق دست به تحرکاتی می زنند که با مقابله نیروهای امنیتی و حشدشعبی عراق مواجه شده اند.