یورو 2020| تیر دروازه مانع برتری انگلیس مقابل کرواسی در نیمه اول
یورو 2020| تیر دروازه مانع برتری انگلیس مقابل کرواسی در نیمه اول

به گزارش تسنیم، در ادامه بازی‌های دور اول از مرحله گروهی مسابقات یورو 2020، از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه – به وقت تهران) تیم‌های ملی انگلیس و کرواسی از گروه C به مصاف هم رفته‌اند. این بازی که در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار می‌شود، نیمه‌ اولش با نتیجه تساوی بدون گل همراه شد. سه‌شیر […]

به گزارش تسنیم، در ادامه بازی‌های دور اول از مرحله گروهی مسابقات یورو 2020، از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه – به وقت تهران) تیم‌های ملی انگلیس و کرواسی از گروه C به مصاف هم رفته‌اند. این بازی که در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار می‌شود، نیمه‌ اولش با نتیجه تساوی بدون گل همراه شد.

سه‌شیر این دیدار را که قضاوتش برعهده دانیله اورساتو از ایتالیاست، پرقدرت آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی بازی تا آستانه بازکردن دروازه دومینیک لیواکوویچ پیش رفت، اما ضربه فیل فودن به تیر دروازه کرواسی خورد و راه به جایی نبرد.

انگیس در دقایق بعدی هم حملاتی روی دروازه کرواسی ترتیب داد، اما نتوانست از آنها بهره لازم را ببرد. در ادامه هم بازی شکل متعادل‌تری به خود گرفت.

نکته جالب بازی این بود که هواداران حاضر در ومبلی پیش از شروع این بازی حمایت خود را از کریستین اریکسن هافبک سابق تاتنهام که شب گذشته در بازی دانمارک با فنلاند دچار بیهوشی شد، نشان دادند و نام او را یکصدا صدا زدند.

وین رونی بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس هم این بازی را به همراه خانواده‌اش از روی سکوها تماشا می‌کند.

14000323180512888229711510 - یورو 2020| تیر دروازه مانع برتری انگلیس مقابل کرواسی در نیمه اول

انتهای پیام/