یورو2020|کانسلو به‌خاطر کرونا از تیم ملی پرتغال خط خورد/ دالو جانشین او شد
یورو2020|کانسلو به‌خاطر کرونا از تیم ملی پرتغال خط خورد/ دالو جانشین او شد

به گزارش تسنیم، نشریه پرتغالی «رکورد» خبر داد ژوائو کانسلو به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا فرصت همراهی تیم ملی فوتبال پرتغال در شانزدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های اروپا را از دست داد. تست کرونای دیگر اعضای تیم ملی پرتغال منفی بوده است و این بازیکن طبق پروتکل‌های بهداشتی به قرنطینه انفرادی رفته است. فرناندو سانتوس […]

به گزارش تسنیم، نشریه پرتغالی «رکورد» خبر داد ژوائو کانسلو به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا فرصت همراهی تیم ملی فوتبال پرتغال در شانزدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های اروپا را از دست داد. تست کرونای دیگر اعضای تیم ملی پرتغال منفی بوده است و این بازیکن طبق پروتکل‌های بهداشتی به قرنطینه انفرادی رفته است.

فرناندو سانتوس هم پس از مثبت شدن تست کرونای مدافعش از دیوگو دالو برای حضور در ترکیب تیم ملی پرتغال دعوت به‌عمل آورد. مدافع 22ساله منچستریونایتد که فصل اخیر قرضی برای میلان بازی کرد، برای تعطیلات به دبی امارات رفته بود و حالا باید خود را به اردوی پرتغال در شهر بوداپست مجارستان برساند.

پرتغال که در گروه F یورو2020 با تیم‌های فرانسه، آلمان و مجارستان هم‌گروه است، روز سه‌شنبه 25 خرداد باید در ورزشگاه فرنس پوشکاس واقع در شهر بوداپست به مصاف مجارستان برود.

انتهای پیام/+