یک انتصاب جدید در صداوسیما
یک انتصاب جدید در صداوسیما

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی امور مجامع شرکت های وابسته، پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما طی حکمی حسین رضی را با حفظ سمت قبلی به سمت رئیس امور مجامع شرکت های وابسته و رئیس هیأت امنای صندوق بازنشستگی منصوب کرد. حسین رضی در اسفند سال گذشته نیز با حکم رئیس رسانه […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی امور مجامع شرکت های وابسته، پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما طی حکمی حسین رضی را با حفظ سمت قبلی به سمت رئیس امور مجامع شرکت های وابسته و رئیس هیأت امنای صندوق بازنشستگی منصوب کرد.

حسین رضی در اسفند سال گذشته نیز با حکم رئیس رسانه ملی، قائم مقامی رئیس سازمان در امور اقتصادی را بر عهده گرفته بود.

تدوین و اجرای برنامه های منسجم، هدفمند و موثر در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های صندوق و شرکت های وابسته به سازمان در مسیر تحولی دوره جدید رسانه ملی و حفظ سمت قبلی از ماموریت های رئیس صدا و سیما برای حسین رضی است.

حسین رضی کارشناسی ارشد رشته معارف اسلامی و تبلیغ و دکتری رشته فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) است. او از سال ۱۳۸۰ عضو هیات علمی دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما، در فاصله سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۹ معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت سازمان صداوسیما و از سال ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۰ مشاور رئیس سازمان صداوسیما بوده است.

منبع