۳۰ کشته و مجروح در حوادث رانندگی روز جمعه استان قم
۳۰ کشته و مجروح در حوادث رانندگی روز جمعه استان قم

به گزارش مهر، در حوادث ترافیکی عصر جمعه در داخل شهر و جاده‌های مواصلاتی متأسفانه سه نفر جان خودشان را از دست دادند و ۲۷ نفر نیز مجروح شدند. عصر جمعه بر اثر برخورد خودروی سمند-موتور بلوار ۱۵ خرداد منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد و در تصادفی دلخراش در انتهای حوزه استحفاظی قم و […]

به گزارش مهر، در حوادث ترافیکی عصر جمعه در داخل شهر و جاده‌های مواصلاتی متأسفانه سه نفر جان خودشان را از دست دادند و ۲۷ نفر نیز مجروح شدند.

عصر جمعه بر اثر برخورد خودروی سمند-موتور بلوار ۱۵ خرداد منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد و در تصادفی دلخراش در انتهای حوزه استحفاظی قم و در محدوده شهرستان ساوه ۲ نفر فوتی و۳ مجروح بسیار بدحال به بیمارستان منتقل شدند.

همچنین در پی تصادف سنگین در بخش جعفریه یکی از خودروها دچار حریق می‌شود ۹ نفر با صدمات جدی بوسیله ۶ دستگاه آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

تصادف ۳ خودرو در بخش دستجرد ۴ مجروح به جای گذاشت که حال ۲ نفر از مجروحین وخیم بوده و۳ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ جهت انتقال مجروحین این حادثه به محل اعزام شد.

همچنین برخورد ۲ خودروی پراید در خیابان سالاریه ۵ مجروح به جای گذاشت که مجروحین با ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان‌های سطح شهر منتقل شدند.

واژگونی پژو در جاده قدیم اصفهان هم ۶ مجروح به جای گذاشت که سه آمبولانس اورژانس جهت انتقال مجروحین به محل اعزام شد.