بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری آبادان در کمیسیون امور داخلی کشور
بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری آبادان در کمیسیون امور داخلی کشور

روح‌الله نجابت در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز(سه‌شنبه، ۲۰ مهر) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: بر اساس قرار قبلی و در ادامه دستور کار کمیسیون، موضوع بررسی و اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در […]

روح‌الله نجابت در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز(سه‌شنبه، ۲۰ مهر) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: بر اساس قرار قبلی و در ادامه دستور کار کمیسیون، موضوع بررسی و اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این جلسه موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی طرح شد و اصلاحات لازم به تصویب کمیسیون رسید.
وی در ادامه اظهار کرد: در بخش دیگر این جلسه، موضوع تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری آبادان در حوزه‌های مختلف و سازمان‌های تابعه از سال ۱۳۹۰ تاکنون با حضور نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص و مسئولین دستگاه اجرایی ذی‌ربط مورد بررسی قرار گرفت اما رای‌گیری در خصوص آن به جلسه بعدی محول شد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین موضوع بررسی طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان پیشنهاد دهنده طرح، کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط مورد بررسی قرار گرفت و رأی‌گیری به جلسات آتی کمیسیون موکول شد.
انتهای پیام

منبع