ترکیب احتمالی الهلال برابر پرسپولیس/ تغییر در پست دفاع چپ
ترکیب احتمالی الهلال برابر پرسپولیس/ تغییر در پست دفاع چپ

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الهلال عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ امروز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض برگزار می‌شود و برنده آن راهی مرحله نیمه نهایی می‌شود. طبق اعلام سایت «کوره»، «لئوناردو ژاردیم» سرمربی الهلال […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الهلال عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ امروز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. این بازی در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض برگزار می‌شود و برنده آن راهی مرحله نیمه نهایی می‌شود.
طبق اعلام سایت «کوره»، «لئوناردو ژاردیم» سرمربی الهلال در این بازی به نفراتی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده‌اند اعتماد می‌کند و آنها را در ترکیب قرار می‌دهد از جمله سالم الدوسری، محمد البریک و «پری را».
این سایت ترکیب احتمالی الهلال برای این بازی را به این ترتیب پیش بینی کرد:
دروازه بان: عبد الله المعیوف.دفاع: ناصر الدوسری، علی البلیهی، جانگ هیون، محمد البریک.هافبک: محمد کنو، سلمان الفرج، سالم الدوسری، پری را.حمله: بافیتیمبی گومیس، موسی مارگا.
به این ترتیب به جای یاسر الشهرانی که به دلیل مصدومیت به دیدار با پرسپولیس نمی‌رسد، ناصر الدوسری که در واقع هافبک وسط است به جای او در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد.

منبع