تصویر “اون” بر روی یک تی‌شرت
تصویر “اون” بر روی یک تی‌شرت

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، در کره شمالی مردم به ندرت لباس‌هایی به رنگ سفید با تصویری از خانواده کیم می‌پوشند چون کثیف می‌شود؛ به باور عموم، خانواده کیم‌ها در این کشور مقدس هستند. در سال ۲۰۱۹، روزنامه اصلی کره شمالی به نام رودونگ داستانی از یک مهندس کشتی منتشر کرد که […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، در کره شمالی مردم به ندرت لباس‌هایی به رنگ سفید با تصویری از خانواده کیم می‌پوشند چون کثیف می‌شود؛ به باور عموم، خانواده کیم‌ها در این کشور مقدس هستند.
در سال ۲۰۱۹، روزنامه اصلی کره شمالی به نام رودونگ داستانی از یک مهندس کشتی منتشر کرد که چطور شجاعانه پرتره‌های کیم و پدر و پدربزرگ او را از یک کشتی در حال غرق شدن نجات داده بود.
انتشار تصاویر مربوط به پوشیده شدن این تی شرت توسط رهبر ارکستر در یک رویداد عمومی در حالی صورت گرفته که کره شمالی تلاش می‌کند خود را یک کشور عادی در جامعه بین‌الملل آن هم در میانه بن بست گفتگوهای اتمی با آمریکا نشان دهد.
این ارکستر در نمایشگاهی بی سابقه برای بزرگداشت هفتاد و ششمین سالگرد حزب حاکم کارگران کره شمالی برگزار شد که در این نمایشگاه، یکسری تسلیحات جدید به نمایش گذاشته شد.
کیم جونگ اون در این نمایشگاه سخنرانی کرد و دستور داد تا ظرفیت‌های نظامی کشور ارتقا یابد.
انتهای پیام

منبع