رضوانی: برای میزبانی مسابقات انتخابی جهان اعلام آمادگی کردیم
رضوانی: برای میزبانی مسابقات انتخابی جهان اعلام آمادگی کردیم

به گزارش ایسنا، محسن رضوانی بعد از مجمع انتخاباتی شنا، شیرجه و واترپلو، اظهار کرد: از مجمع تشکر می‌کنم که باز هم به من رای دادند و اعتماد کردند. امیدوارم نتیجه اعتمادشان را بدهم. شنا در دو سال اخیر به خاطر کرونا مشکل بزرگی داشت و هنوز هم در برخی استان‌ها استخرها باز نشده است. […]

به گزارش ایسنا، محسن رضوانی بعد از مجمع انتخاباتی شنا، شیرجه و واترپلو، اظهار کرد: از مجمع تشکر می‌کنم که باز هم به من رای دادند و اعتماد کردند. امیدوارم نتیجه اعتمادشان را بدهم. شنا در دو سال اخیر به خاطر کرونا مشکل بزرگی داشت و هنوز هم در برخی استان‌ها استخرها باز نشده است. خداراشکر ملی‌پوشان رکوردشکنی‌های خوبی در مسافت کوتاه داشتند. امیدوارم به هدفی که در بازی‌های آسیایی داریم، برسیم و علاقه مندان به این رشته را خوشحال کنیم.

رضوانی در ادامه گفت: امیدوارم برنامه‌هایی که در سال‌های گذشته داشتیم را ادامه دهیم و به مقصود برسیم. بحث آموزش شنا را در هفت مرحله انجام دهیم. در حوزه قهرمانی هم می‌خواهیم تیم ملی واترپلو را تقویت کنیم. این تیم یک سفر تدارکاتی به ترکیه داشتند. آن‌ها دو سال است که بازی رسمی نداشته‌اند. لیگ واترپلو را شروع کردیم. حدود یک ماه دیگر انتخابی قهرمانی جهان در قزاقستان انجام می‌شود. به خاطر شرایطی که در قزاقستان وجود داشت هفت تیم برای شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کردند. ژاپن میزبان قهرمانی جهان نیز در این مسابقات حضور دارد. امیدوارم اوایل هفته آینده تصمیم‌گیری شود که مسابقات انتخابی قزاقستان انجام خواهد شد یا خیر. ما آماده‌ایم که این مسابقات را در ایران برگزار کنیم و منتظر پاسخ هستیم.

وی افزود: امیدوارم با کمک اهالی رسانه به مقصود برسیم. باید بیشتر به شنا بپردازید. باید بیشتر دیده شود تا بتوانیم به کمک هم اول فضای سالم داشته باشیم. بحث همگانی را در رشته‌های پایه دوومیدانی، شنا و ژیمناستیک توسعه یابد. خوشبختانه سجادی دو ماه پیش مساله سخت افزار شنا را زیر نظر داشت. همه به مشکلات آشنا هستند. هیات‌های زیادی استخر در اختیار دارند و امیدواریم سایر هم مجهر به استخر شوند تا شنا در بعد همگانی و قهرمانی توسعه یابد.

وی در خصوص کارشناس خبره و انتخاب اسکندریون گفت: فتاحیان یکی از مدیران با اخلاق کشور است، ۱۰ سال در عمان بود و ۲ سال دبیر بود. اکنون روابط بین‌الملل کمیته ملی المپیک است‌. فتاحیان و اسکندریون هر دو می‌خواستند کنار بکشند که در نهایت فتاحیان کناره گیری کرد. ولی فتاحیان به عنوان مشاورین فدراسیون در کنار ما خواهند بود.

انتهای پیام

منبع