مرز زمینی کانادا و ایالات متحده بازگشایی می‌شود
مرز زمینی کانادا و ایالات متحده بازگشایی می‌شود

به گزارش ایسنا به نقل از CTVNEWS، اعضای کنگره آمریکا می‌گویند مرزهای زمینی و دریایی ایالات متحده در ماه نوامبر پس از دوره طولانی مدت بسته بودن آن به دلیل نگرانی‌ها در مورد کرونا، برای سفرهای غیر ضروری باز می‌شود. برخی از اعضا می‌گویند دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به آنها گفته است که […]

به گزارش ایسنا به نقل از CTVNEWS، اعضای کنگره آمریکا می‌گویند مرزهای زمینی و دریایی ایالات متحده در ماه نوامبر پس از دوره طولانی مدت بسته بودن آن به دلیل نگرانی‌ها در مورد کرونا، برای سفرهای غیر ضروری باز می‌شود.
برخی از اعضا می‌گویند دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به آنها گفته است که محدودیت‌ها در اوایل نوامبر پایان می‌یابد.
برایان هیگینز، نماینده نیویورک در کنگره در بیانیه مطبوعاتی خود نوشت: «سرانجام، شاهد اقدام ایالات متحده برای باز کردن درها و استقبال از همسایگان کانادایی‌مان هستیم.»
محدودیت‌های سفرهای غیر ضروری در مرز ایالات متحده از مارس ۲۰۲۰، زمانی که ویروس کرونا برای اولین بار در سراسر جهان شروع به گسترش کرد، وضع شد.
این موضوع تا حد زیادی ناشناخته است که چرا ایالات متحده مرز زمینی خود را برای مدت طولانی بسته نگه داشته است- موضوعی که مورد انتقاد شدید صنعت مسافرتی قرار گرفته است. در مقابل، آمریکایی‌های واکسینه شده از ۹ اوت توانستند وارد کانادا شوند. انتهای پیام

منبع