مرگ ۲۷ نفر در آتش‌سوزی کلینیکی در ژاپن
مرگ ۲۷ نفر در آتش‌سوزی کلینیکی در ژاپن

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گزارش‌های قبلی از این حادثه آتش سوزی مشخص کرده بود که دست کم سه تن کشته و ۲۷ تن دیگر نیز در شرایط وخیمی هستند. همچنین شبکه خبری NHK ژاپن گزارش داد، این آتش سوزی در یک کلینیک روانپزشکی در منطقه “کیتا وارد” واقع در اوزاکا روی […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گزارش‌های قبلی از این حادثه آتش سوزی مشخص کرده بود که دست کم سه تن کشته و ۲۷ تن دیگر نیز در شرایط وخیمی هستند.

همچنین شبکه خبری NHK ژاپن گزارش داد، این آتش سوزی در یک کلینیک روانپزشکی در منطقه “کیتا وارد” واقع در اوزاکا روی داد. همچنین این حادثه در طبقه چهارم یک ساختمان اداری چند طبقه رخ داد و تا حد زیادی ظرف ۳۰ دقیقه مهار شد.

این شبکه خبری همچنین گزارش داد، آتش بلافاصله پس از باز شدن کلینیک در ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی رخ داد و ظرف ۳۰ دقیقه خاموش شد. این ساختمان در یک منطقه خرید و سرگرمی کمی دورتر از ایستگاه قطار اصلی اوساکا واقع شده و دارای یک سالن زیبایی، یک فروشگاه لباس و یک آموزشگاه انگلیسی زبان است.

روزنامه یومیوری نیز گزارش داد که یک مرد مسن کیسه‌ای را به داخل ساختمان آورده بود که از آن مایع قابل اشتعال نشت کرده و مشتعل شد.

پلیس ژاپن مشکوک است که این حادثه در نتیجه یک حریق عمدی باشد؛ تحقیقات در این باره در جریان است.

انتهای پیام

منبع