معاون بایدن: آمریکا به امنیت اسرائیل پایبند است
معاون بایدن: آمریکا به امنیت اسرائیل پایبند است

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، کامالا هریس، معاون جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که در دیدار با یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی درباره مسائلی از جمله اهمیت پیشبرد روند صلح و امنیت و پیشرفت برای فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها صحبت کرده است. وی گفت: آمریکا به اسرائیل و […]

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، کامالا هریس، معاون جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که در دیدار با یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی درباره مسائلی از جمله اهمیت پیشبرد روند صلح و امنیت و پیشرفت برای فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها صحبت کرده است.
وی گفت: آمریکا به اسرائیل و امنیت آن پایبند است.
یائیر لاپید نیز گفت: پرونده اصلی در سفر من به آمریکا موضوع هسته‌ای ایران است اما من برای تقویت روابط با نسل جدید در دو حزب تلاش می‌کنم. این نسل تنها به جنگ‌ها و درگیری‌ها توجه ندارد بلکه به بحران منطقه، بحران مهاجران توجه دارد.
لاپید در جریان سفرش به واشنگتن با جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا دیدار و درباره مسائل امنیتی و تحولات غزه با او گفتگو کرده بود.
لاپید در دیدار با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نیز گفت: باید همگی درباره گسترش دایره “صلحگ و اینکه اسرائیل “حق دارد از خودش دفاع کند” و حق فلسطینی‌ها درباره تعیین سرنوشت متحد شویم.
انتهای پیام

منبع