نویسنده سایت گل: ایرانی‌ها هر بار پاسخی برای مشکلات پیدا می‌کنند
نویسنده سایت گل: ایرانی‌ها هر بار پاسخی برای مشکلات پیدا می‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران امشب (پنجشنبه) با غلبه بر عراق موفق شد برای ششمین بار به جام جهانی صعود کند و اولین تیم آسیایی لقب گرفت که صعود خود را به جام جهانی 2022 قطعی کرده است. رسانه‌های مختلفی از سراسر جهان به تمجید از عملکرد شاگردان اسکوچیچ پرداختند و یکی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران امشب (پنجشنبه) با غلبه بر عراق موفق شد برای ششمین بار به جام جهانی صعود کند و اولین تیم آسیایی لقب گرفت که صعود خود را به جام جهانی 2022 قطعی کرده است.

رسانه‌های مختلفی از سراسر جهان به تمجید از عملکرد شاگردان اسکوچیچ پرداختند و یکی از واکنش‌های قابل توجه به این صعود، توئیت نویسنده کره‌ای سایت جهانی «گل» است.

استیو هان که پیش‌تر مطالبی از او در سایت‌های معتبری چون BBC و گاردین منتشر شده، درباره صعود تیم ملی ایران به جام جهانی قطر نوشت: «ایران در میان تیم‌های ملی فوتبال آسیا یک نمونه است. آنها مشکلات زیادی داخل و خارج از زمین دارند که این مشکلات می‌توانست پیشرفت آنها را برای حدود یک دهه مختل کند، اما ایرانی‌ها هر بار پاسخی برای این مشکلات پیدا می‌کنند و نشان داده‌اند که کره باید چه آرزویی داشته باشد».

انتهای پیام/

منبع