هاشک: نمایشی افتخارآمیز مقابل کره داشتیم/ بنتو: پیروزی سختی کسب کردیم
هاشک: نمایشی افتخارآمیز مقابل کره داشتیم/ بنتو: پیروزی سختی کسب کردیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال لبنان امروز (پنجشنبه) در چارچوب دیدارهای گروه A انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا با یک گل مغلوب کره جنوبی شد. ایوان هاشک سرمربی لبنان پس از پایان این بازی گفت: شرایط این بازی سخت بود، اما تیم لبنان عملکرد خوبی داشت و من به بازیکنانم افتخار […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال لبنان امروز (پنجشنبه) در چارچوب دیدارهای گروه A انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا با یک گل مغلوب کره جنوبی شد.

ایوان هاشک سرمربی لبنان پس از پایان این بازی گفت: شرایط این بازی سخت بود، اما تیم لبنان عملکرد خوبی داشت و من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما از تغییر استراتژی و کشف چند ستاره نوظهور در تیم ملی فوتبال لبنان سود بردیم. این اتفاق باعث حفظ شدن جایگاهی برای لبنان در آینده خواهد شد.

وی در ادامه افزود: با وجود شکست برابر کره جنوبی فکر می‌کنم هنوز هم کسب عنوان سومی گروه A امکان‌پذیر است. لبنان در دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 توانمندی خوبی از خود به نمایش گذاشت. عملکردمان افتخارآمیز بود و نگاه حریفان به لبنان تغییر کرد.

پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی نیز اظهار داشت: با توجه به شرایطی که پس از دیر رسیدن به لبنان ایجاد شده بود، پیروزی سختی کسب کردیم. ما به آنچه که می‌خواستیم یعنی کسب سه امتیاز رسیدیم. کره جنوبی هنوز به طور رسمی به جام جهانی صعود نکرده اما بسیار به آن نزدیک است.

انتهای پیام/

منبع