واکنش دوچرخه‌سوار جاده به نبودن نامش در لیست اردونشینان
واکنش دوچرخه‌سوار جاده به نبودن نامش در لیست اردونشینان

به گزارش ایسنا، پس از اینکه اسامی نفرات دعوت به اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری جاده اعلام شد، این سوال مطرح شد که چرا نفراتی مانند علی اصغر موسی زاده در لیست  دعوتی ها نیستند. محمود وفایی سخنگوی فدراسیون در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد که کادرفنی مختار است با شناختی که از ورزشکار دارد او […]

به گزارش ایسنا، پس از اینکه اسامی نفرات دعوت به اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری جاده اعلام شد، این سوال مطرح شد که چرا نفراتی مانند علی اصغر موسی زاده در لیست  دعوتی ها نیستند. محمود وفایی سخنگوی فدراسیون در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد که کادرفنی مختار است با شناختی که از ورزشکار دارد او را به اردوی تیم ملی دعوت کند. باید بگذاریم مربی کار خودش را انجام دهد و سپس نتیجه را ببینیم و بعد بگوییم با توجه به نتیجه مربی، ورزشکار خود را خوب انتخاب کرده است یا نه.

علی اصغر موسی زاده نیز در گفت‌وگو با ایسنا در مورد صحبت های سخنگوی فدراسیون، بیان کرد: من به حرف های آقای محمود وفایی احترام می گذارم. بالاخره تجربه زیادی در دوچرخه دارد. امسال متاسفانه نتیجه مطلوبی کسب نکردم. به خاطر حاشیه ای که در مورد اردوی المپیک یا قهرمانی جهان درست شد از لحاظ  روانی ضربه زیادی خوردم و همین مساله موجب شد نتوانم روی تمریناتم تمرکز کنم. 

او ادامه داد: با این حال طبق قولی که به مربی تیم ملی داده بودم، در مرحله آخر لیگ که همه جامعه دوچرخه سواری می دانند، چه مسیری سنگینی بود توانستم جایگاه پنجم را کسب کنم. معیار دعوت به اردو تست پاور بود که خوشبختانه توانستم نفر سوم شوم اما انتظار من از مربی و کادر فنی این بود که به اردو دعوت شوم ولی شاید مربی تیم ملی با توجه به مسیر قهرمانی آسیا، پتانسیل رقابت در آن مسیر را در من ندیده است. نفراتی که در اردو هستند از پتانسیل بالایی برخوردارند. همه ما در تلاش هستیم که افتخار آفرینی کنیم.  از همه دوستان هم تشکر می کنم که به فکر من بودند.

انتهای پیام

منبع