پست توهین‌آمیز در اینستاگرام برای مدافع میلان دردسرساز شد+عکس
پست توهین‌آمیز در اینستاگرام برای مدافع میلان دردسرساز شد+عکس

به گزارش تسنیم و به نقل از خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا)، فدراسیون فوتبال ایتالیا پرونده‌ای را برای تحقیق درباره پست اینستاگرامی تئو هرناندز برای توهین به داور ایتالیایی، فابریتزیو پاسکوا به جریان انداخته است. روز گذشته (سه‌شنبه) اعلام شد که مدافع سابق رئال مادرید از مجازات احتمالی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا گریخته است اما […]

به گزارش تسنیم و به نقل از خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا)، فدراسیون فوتبال ایتالیا پرونده‌ای را برای تحقیق درباره پست اینستاگرامی تئو هرناندز برای توهین به داور ایتالیایی، فابریتزیو پاسکوا به جریان انداخته است.

روز گذشته (سه‌شنبه) اعلام شد که مدافع سابق رئال مادرید از مجازات احتمالی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا گریخته است اما طبق اعلام آنسا، دفتر دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا پست مدافع کناری فرانسوی میلان را زیر ذره‌بین برده است، پستی که او بلافاصله پس از انتشار آن در فضای مجازی، حذف کرد، اما از چشم رسانه‌ها پنهان نماند.

هرناندز پس از باخت یک بر صفر دوشنبه شب میلان در خانه برابر ناپولی که توسط پاسکوا سوت خورد، نارضایتی و خشم خود از عملکرد داور بازی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام بروز داد و جملاتی اهانت‌آمیز خطاب به او منتشر کرد. او اما بلافاصله این پست را حذف کرد.

13991227163606270224433310 - پست توهین‌آمیز در اینستاگرام برای مدافع میلان دردسرساز شد+عکس

در شب شکست مقابل ناپولی، میلان نه تنها نتیجه را واگذار کرد بلکه به خاطر رفتار تعدادی از بازیکنانش به دردسر افتاد. یکی از این بازیکنان مهاجم کروات تیم آنته ربیچ بود که اخراج شد و به جز یک جلسه محرومیت ناشی از کارت قرمزش، یک جلسه دیگر هم محروم شده است. کاپیتان تیم جورجو دوناروما هم به خاطر واکنشی که پس از به صدا درآمدن سوت بازی داشت و توهین به بازیکنان حریف، 10 هزار یورو جریمه شد.

 

انتهای پیام/