لواندوفسکی فوتبالیست سال آلمان لقب گرفت؛ توخل مربی سال
لواندوفسکی فوتبالیست سال آلمان لقب گرفت؛ توخل مربی سال

به گزارش تسنیم، روبرت لواندوفسکی از سوی نشریه «کیکر» آلمان به عنوان فوتبالیست سال آلمان لقب گرفت. مهاجم لهستانی بایرن مونیخ با کسب 356 رأی این عنوان را از آن خود کرد، این در حالی است که توماس مولر هم‌تیمی او با 41 رأی و ارلینگ هالند مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند با 38 رأی به […]

به گزارش تسنیم، روبرت لواندوفسکی از سوی نشریه «کیکر» آلمان به عنوان فوتبالیست سال آلمان لقب گرفت. مهاجم لهستانی بایرن مونیخ با کسب 356 رأی این عنوان را از آن خود کرد، این در حالی است که توماس مولر هم‌تیمی او با 41 رأی و ارلینگ هالند مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند با 38 رأی به ترتیب در رده‌های دوم و سوم این رأی‌گیری قرار گرفتند.

لواندوفسکی 32 ساله که فصل اخیر عملکرد خوبی از خود نشان داد و در 40 بازی 48 گل برای باواریایی‌ها در رقابت‌های مختلف به ثمر رساند، به «کیکر» گفت: می‌دانم که این جایزه چقدر ارزشمند است، به همین دلیلی خیلی خوشحالم و احساس غرور می‌کنم چون به ندرت پیش می‌آید که یک فوتبالیست برای دومین سال متوالی این عنوان را از آن خود کند.

لواندوفسکی با آرای انجمن روزنامه‌نگاران ورزشی‌ آلمان موفق شد عنوان فوتبالیست سال این کشور را از آن خود کند. او که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه بایرن تا سال 2023 اعتبار دارد، اخیراً با کسب 76.8 درصد آرای هواداران به‌عنوان بازیکن فصل 21-2020 بایرن مونیخ معرفی شده بود.

همچنین توماس توخل سرمربی چلسی که فصل اخیر این تیم را به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رساند، با کسب 129 رأی به عنوان مربی سال آلمان معرفی شد. هانسی فلیک سرمربی پیشین بایرن مونیخ با کسب 118 رأی و ادین ترزیچ سرمربی موقت فصل اخیر دورتموند با کسب 75 رأی نیز رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

انتهای پیام/