فرود اضطراری بالگرد ارتش افغانستان نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه
فرود اضطراری بالگرد ارتش افغانستان نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری افق، منابع رسانه‌ای تأیید کردند که دقایقی قبل یک بالگرد متعلق به نیروهای ارتش در نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه در مرکز ولایت هلمند واقع در افغانستان نشست اضطراری کرده است. از سوی دیگر، سخنگوی طالبان با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که لحظاتی قبل […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری افق، منابع رسانه‌ای تأیید کردند که دقایقی قبل یک بالگرد متعلق به نیروهای ارتش در نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه در مرکز ولایت هلمند واقع در افغانستان نشست اضطراری کرده است.

از سوی دیگر، سخنگوی طالبان با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که لحظاتی قبل نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه یک بالگرد نظامی دولت افغانستان به دست نیروهای این گروه سرنگون شده است.

3843554 - فرود اضطراری بالگرد ارتش افغانستان نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه

طالبان همچنین فیلمی را در این خصوص منتشر کرده است.

3843555 - فرود اضطراری بالگرد ارتش افغانستان نزدیک فرودگاه شهر لشکرگاه

این در حالیست که دولت افغانستان تا کنون در این باره موضع گیری نکرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با خروج غیرمسئولانه و ادعایی نظامیان ناتو و تروریست‌های آمریکایی از افغانستان در هفته‌های اخیر، درگیری‌ها بین گروه طالبان و نیروهای امنیتی این کشور افزایش یافته و در نتیجه این کشمکش‌ها مناطق مختلف در افغانستان بین این دو گروه دست به دست می‌شود. ولایت هلمند، در جنوب غربی این کشور نیز از جمله این مناطق است.