لغو دیدار دوستانه منچستریونایتد به خاطر چند نمونه مشکوک به کرونا
لغو دیدار دوستانه منچستریونایتد به خاطر چند نمونه مشکوک به کرونا

به گزارش تسنیم، باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که به دلیل مشکوک بودن تست کرونای تعدادی از اعضای تیم فوتبال این باشگاه، دیدار روز شنبه سرخپوشان مقابل تیم پرستون نورث‌اِند لغو شده است. در بخشی از بیانیه شیاطین سرخ آمده است: در ادامه گرفتن تست‌های عادی در تمرین تیم، روز پنجشنبه متوجه تعداد کمی از نمونه‌های مشکوک […]

به گزارش تسنیم، باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که به دلیل مشکوک بودن تست کرونای تعدادی از اعضای تیم فوتبال این باشگاه، دیدار روز شنبه سرخپوشان مقابل تیم پرستون نورث‌اِند لغو شده است.

در بخشی از بیانیه شیاطین سرخ آمده است: در ادامه گرفتن تست‌های عادی در تمرین تیم، روز پنجشنبه متوجه تعداد کمی از نمونه‌های مشکوک به تست مثبت کرونا شدیم. این موضوع باعث شد تا این افراد برای انجام تست‌های بیشتر قرنطینه شوند. به‌عنوان اقدامی پیشگیرانه بر مبنای پروتکل‌های مبارزه با ویروس کووید-19، نمی‌توانیم در دیدار دوستانه روز شنبه مقابل پرستون نورث‌اِند به میدان برویم.

شاگردان اولگنار سولسشایر در دیدارهای دوستانه پیش‌فصل با نتیجه 2 بر یک مقابل دربی‌کانتی پیروز شدند، با نتیجه 4 بر 2 از کوئینز پارک رنجرز شکست خوردند و مقابل برنتفورد به تساوی 2 – 2 رسیدند.

انتهای پیام/