اجرای طرح معافیت برای سربازان غایب از خدمت
اجرای طرح معافیت برای سربازان غایب از خدمت

به گزارش ایسنا-  حجت الاسلام والمسلمین بهرامی افزود: در اجرای طرح بازگشت به سنگر، تا کنون ۴۰ هزار سرباز غیبت کرده از خدمت  ، خودشان را به سازمانهای قضایی سطح کشور معرفی کرده اند. رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور ادامه داد : در این طرح، سربازان پس از مراجعه به سازمانهای قضایی و بازگشت […]

به گزارش ایسنا-  حجت الاسلام والمسلمین بهرامی افزود: در اجرای طرح بازگشت به سنگر، تا کنون ۴۰ هزار سرباز غیبت کرده از خدمت  ، خودشان را به سازمانهای قضایی سطح کشور معرفی کرده اند.
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور ادامه داد : در این طرح، سربازان پس از مراجعه به سازمانهای قضایی و بازگشت به خدمت ، در صورت رضایت یگان خدمتی ، از معافیت کامل جریمه غیبت نیز بهره مند خواهند شد.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح در قالب ۴ برنامه محوری اقدام به پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح می کند افزود :  این برنامه ها در استان سیستان وبلوچستان دستاوردهای چشمگیری داشته است.
در این مراسم که فرماندهان نظامی وانتظامی واستاندار سیستان وبلوچستان حضور داشتند ابوالفضل ماه گلی بعنوان رییس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان وبلوچستان معرفی و از خدمات تمیزی رییس قبلی قدردانی شد.

منبع