سرمربی کُره: واکنش ایران به گل ما خیلی خوب بود/ تساوی عادلانه بود
سرمربی کُره: واکنش ایران به گل ما خیلی خوب بود/ تساوی عادلانه بود

به گزارش خبرنگار مهر، پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی بعد از بازی با ایران گفت: بازی خوبی بین دو تیم خوب ایران و کره بود.  فکر می کنم در نیمه نخست بهتر از ایران عمل کردیم. بعد از گلی که زدیم، ایران واکنش خیلی خوبی داشت. دقایق سختی برای کنترل مسابقه داشتیم. […]

به گزارش خبرنگار مهر، پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی بعد از بازی با ایران گفت: بازی خوبی بین دو تیم خوب ایران و کره بود.  فکر می کنم در نیمه نخست بهتر از ایران عمل کردیم. بعد از گلی که زدیم، ایران واکنش خیلی خوبی داشت. دقایق سختی برای کنترل مسابقه داشتیم.

وی افزود: نتوانستیم مثل نیمه نخست عمل کنیم. بعد از دریافت گل به بازی برگشتیم و کنترل مسابقه را در دست گرفتیم. در کل نتیجه تساوی عادلانه بود.

بنتو درباره احساسش از این بازی و کسب نتیجه تساوی خارج از خانه تاکید کرد: احساسم همان چیزی است که قبلا گفتم. بازی سختی داشتیم. در بعضی از لحظات مسابقه بهتر بودیم و ایران هم در بعضی از لحظات بخصوص بعد از گل نخست، عکس العمل خیلی خوبی داشت. انتظار بازی سخت با تیم خوب ایران را داشتیم و در این مورد با بازیکنان در این مورد صحبت کردیم. در نیمه دوم اوقات سختی داشتیم. یک امتیاز گرفتیم و هشت امتیازی شدیم. جایگاه خوبی داریم و برای مسابقات بعد آماده می شویم.

سرمربی کره جنوبی در خصوص اینکه چرا ضد حملات این تیم هنگام بازی هجومی ایران جواب نداد، تاکید کرد: حریف تیم خیلی خوبی بود و بازیکنان قدرتمندی داشت. آنها خیلی خوب به گل ما واکنش نشان دادند. آنها فشار زیادی به ما آوردند. لحظات سختی برای کنترل بازی داشتیم. مشکلاتی برای یافتن فضا در دفاع ایران داشتیم. بعد از گلزنی ایران، توانستیم بازی را کنترل کنیم و به محوطه جریمه آنها نزدیکتر شدیم.

ادامه دارد…

منبع