نیچروان بارزانی: باید دولتی تشکیل دهیم که روند سیاسی را اصلاح کند
نیچروان بارزانی: باید دولتی تشکیل دهیم که روند سیاسی را اصلاح کند

به گزارش ایسنا، به نقل از النهار العربی، نیچروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق به مناسبت اعلام نتایج انتخابات عراق گفت: همگی پیروز هستند. ما باید صف واحدی را تشکیل داده و با هم متحد باشیم. عراق و اقلیم کردستان وارد مرحله جدیدی شده‌اند. باید همگی برای وظایف و مسؤولیت‌های مشترک و مقابله با چالش‌های […]

به گزارش ایسنا، به نقل از النهار العربی، نیچروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق به مناسبت اعلام نتایج انتخابات عراق گفت: همگی پیروز هستند. ما باید صف واحدی را تشکیل داده و با هم متحد باشیم. عراق و اقلیم کردستان وارد مرحله جدیدی شده‌اند. باید همگی برای وظایف و مسؤولیت‌های مشترک و مقابله با چالش‌های مرحله آتی آماده شویم. وحدت، همبستگی و همکاری کلیدهای موفقیت ماست.
بارزانی خطاب به گروه‌های و طرف‌های سیاسی عراق گفت: باید مشکلات کشور را براساس قانون اساسی با دیدگاه و فهم جدید و استفاده از تجارب و اشتباهات گذشته حل کنیم. اکنون زمان آن رسیده که برای تشکیل دولت ملی فدرال تلاش کنیم. تشکیل چنین دولتی نهادهای کشور را تقویت کرده و باعث کنترل گروه‌ها و نیروهای مسلح غیرقانونی می‌شود و روند سیاسی را اصلاح می‌کند.
انتهای پیام

منبع