باقری: نفرات بیشتری را به اردوی تیم ملی تفنگ دعوت کرده‌ایم
باقری: نفرات بیشتری را به اردوی تیم ملی تفنگ دعوت کرده‌ایم

به گزارش ایسنا، حسین باقری از مدال آوران و قهرمانان رشته تیراندازی به عنوان مربی تیم ملی تفنگ انتخاب شده است. قرار است اردوی تیم ملی تفنگ از 24 مهر زیر نظر او آغاز شود. باقری ملی پوش سابق تفنگ و  دارنده اولین مدال جام جهانی مردان در تاریخ تیراندازی ایران است. او پیش از […]

به گزارش ایسنا، حسین باقری از مدال آوران و قهرمانان رشته تیراندازی به عنوان مربی تیم ملی تفنگ انتخاب شده است. قرار است اردوی تیم ملی تفنگ از 24 مهر زیر نظر او آغاز شود. باقری ملی پوش سابق تفنگ و  دارنده اولین مدال جام جهانی مردان در تاریخ تیراندازی ایران است. او پیش از این هدایت تیم باشگاه را به عهده داشته است.
حسین باقری در گفت و گو با ایسنا بعد از انتخابش به عنوان مربی تیم ملی تفنگ در خصوص شرایط اردوهای تیم ملی اظهار کرد: بیشتر از تعداد نفرات معمول، تیراندازان را به اردوی تیم ملی دعوت کردیم چون زمان زیادی است که بسیاری از ورزشکاران تمرینات منظمی نداشته اند. می خواهیم آنها در شرایط خوبی تمرین کنند تا بعد از آن، تعداد مورد نظر را برای بازی های آسیایی انتخاب کنیم.
وی در ادامه گفت: البته از اکنون که یکسال تا بازی های آسیایی باقی مانده نمی توان روی نفرات نهایی نظری داد. ما اکنون با تعدادی ورزشکار شروع می کنیم و با توجه به مسابقات داخلی و برون مرزی همچون ورلدکاپ ها و مسابقات آسیایی رفته رفته مشخص می شود که چه نفراتی برای بازی های آسیایی انتخاب خواهند شد.
مربی تیم ملی تفنگ در خصوص روند اردوهای تیم ملی گفت: فعلا اردها از شنبه آغاز می شود تا بعد در آینده ببینیم چه می شود.
او در خصوص اینکه آیا سمت او در تیم ملی به عنوان مربی است یا سرمربی گفت: اکنون من به عنوان مربی هدایت تیم را به عهده دارم. تاکنون که فرد دیگری به عنوان کمکی انتخاب نشده است اما قرار است که فردی انتخاب شود.
باقری در خصوص سبقه مربیگری‌اش گفت: من پیش از این مربیگری تیم باشگاهی نیروی زمینی را به عهده داشتم.
انتهای پیام

منبع