رایزنی وزیرخارجه رژیم صهیونیستی با مشاور امنیت ملی و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا
رایزنی وزیرخارجه رژیم صهیونیستی با مشاور امنیت ملی و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در جریان دیدار با جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا به بررسی پرونده ایران و اوضاع نوار غزه پرداخت. یائیر لاپید تصریح کرد: در این دیدار من طرح اسرائیل در خصوص بهبود اوضاع اقتصادی در نوار غزه در مقابل آتش بس را […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در جریان دیدار با جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا به بررسی پرونده ایران و اوضاع نوار غزه پرداخت.
یائیر لاپید تصریح کرد: در این دیدار من طرح اسرائیل در خصوص بهبود اوضاع اقتصادی در نوار غزه در مقابل آتش بس را مطرح کردم.
لاپید همچنین گفت: محوریت این طرح اقتصاد به خاطر امنیت است.
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی که به واشنگتن سفر کرده، همچنین با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا دیدار کرد.
نانسی پلوسی در جریان این دیدار گفت: صحبت در خصوص اهمیت روابط آمریکا و اسرائیل که بر پایه امنیت و ارزش‌های مشترک بنا شده، منبع افتخار کنگره است.

نانسی پلوسی اظهار داشت: حمایت از اسرائیل همیشه مورد توافق دو حزب دموکرات و جمهوری خواه بوده است و این وضعیت همچنان ادامه دارد.
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت، زمانی که پدرش به عنوان یکی از نمایندگان کنگره فعالیت می‌کرد، همراه با رئیس‌جمهوری آن زمان آمریکا برای ایجاد کشور یهودی تلاش‌های زیادی کرد.
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی صبح روز سه شنبه در سفر دیپلماتیکی اراضی اشغالی را به مقصد واشنگتن ترک کرد.
انتهای پیام

منبع