واشنگتن: خطوط آتش بس در شمال شرقی سوریه باید حفظ شود
واشنگتن: خطوط آتش بس در شمال شرقی سوریه باید حفظ شود

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، این وزارتخانه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ خطوط آتش بس، حمله به ترکیه از طریق مرزهای سوریه را محکوم کرد. آمریکا یک روز پس از اینکه رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، کشورش برای مقابله با تهدیدهایی که از سمت شمال سوریه صورت می گیرد، مصمم […]

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، این وزارتخانه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ خطوط آتش بس، حمله به ترکیه از طریق مرزهای سوریه را محکوم کرد.
آمریکا یک روز پس از اینکه رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، کشورش برای مقابله با تهدیدهایی که از سمت شمال سوریه صورت می گیرد، مصمم است، این حملات را محکوم کرد.
دو سرباز ارتش ترکیه روز یکشنبه در پی حمله با موشک هدایت شونده در اعزاز، واقع در شمال سوریه که آنکارا می‌گوید کار “یگان‌های مدافع خلق” است، کشته شدند.
در پی وقوع این مساله رئیس جمهوری ترکیه گفت: صبرمان در حال لبریز شدن است. ترکیه مصمم است که تهدیدهای رو به رشد در شمال سوریه را یا با همکاری نیروهای فعال در آن منطقه یا با تلاش خودش از بین ببرد.
وی ادامه داد: ما دیگر در مقابل مناطقی از سوریه که در آن درگیری‌ها علیه نیروهای ترکیه وجود دارد، صبری نداریم. ما تصمیم گرفته‌ایم تا تهدیدها در این منطقه را از بین ببریم.
انتهای پیام

منبع