دیدار و رایزنی وزیر امور خارجه با رییس جدید سازمان صدا و سیما
دیدار و رایزنی وزیر امور خارجه با رییس جدید سازمان صدا و سیما

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه، روز پنچ شنبه ضمن حضور در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با رییس جدید سازمان دیدار  و حسن اعتماد مقام‌ معظم رهبری در انتصاب پیمان جبلی به این مسئولیت خطیر را تبریک گفت.  وزیر امورخارجه با اعلام آمادگی دستگاه دیپلماسی برای حمایت و همراهی با سازمان […]

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه، روز پنچ شنبه ضمن حضور در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با رییس جدید سازمان دیدار  و حسن اعتماد مقام‌ معظم رهبری در انتصاب پیمان جبلی به این مسئولیت خطیر را تبریک گفت.

 وزیر امورخارجه با اعلام آمادگی دستگاه دیپلماسی برای حمایت و همراهی با سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تحقق برنامه های تحولی خود، برای پیمان جبلی در سمت جدید آرزوی توفیق و موفقیت کرد .

رئیس جدید سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن تشکر از تبریک و نگاه و رویکرد همدلانه دستگاه دیپلماسی، به تشریح برنامه های تحولی خود در حوزه های مختلف پرداخته و عزم رسانه ملی برای کمک همه جانبه به سیاست خارجی و وزارت امورخارجه برای تحقق اهداف عالیه نظام را ابراز کرد .

انتهای پیام

منبع