نایب قهرمان پارالمپیک توکیو: سعی دارم بهترین عملکرد را در قهرمانی جهان امارات داشته باشم
نایب قهرمان پارالمپیک توکیو: سعی دارم بهترین عملکرد را در قهرمانی جهان امارات داشته باشم

رمضان بیابانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت عدم حضورش در اردوی تیم ملی کامپوند پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در پارالمپیک و دعوت به تیم ملی، اظهار کرد: بعد از بازیهای پارالمپیک توکیو چون خسته بودم از فدراسیون درخواست کردم که فعلا در اردو حضور نداشته باشم و استراحت کنم. از سوی دیگر […]

رمضان بیابانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت عدم حضورش در اردوی تیم ملی کامپوند پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در پارالمپیک و دعوت به تیم ملی، اظهار کرد: بعد از بازیهای پارالمپیک توکیو چون خسته بودم از فدراسیون درخواست کردم که فعلا در اردو حضور نداشته باشم و استراحت کنم. از سوی دیگر برای من موجب افتخار است که از تجربیات سایر کمانداران استفاده کنم و در خدمت تیم ملی باشم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا در اردوی بعدی تیم ملی حضور خواهید داشت یا خیر؟ گفت: برای من فرقی نمی‌کند که با تیم تیروکمان یا پاراتیروکمان کار کنم در حال حاضر تعامل خوبی بین بچه‌های سالم و افراد معلول وجود دارد و هدف کسب بهترین نتیجه در مسابقات آینده است.
بیابانی خاطرنشان کرد: اگر احساس کنم که تیم ملی کامپوند به من نیاز دارد با صلاحدید مربیان در کنار تیم ملی خواهم بود.
نایب قهرمان بازیهای پارالمپیک توکیو در پایان در خصوص برنامه‌های آینده خود گفت: با توجه به این که مسابقات قهرمانی جهان امارات را بهمن ماه پیش رو داریم، سعی می‌کنم خود را دوباره به اوج آمادگی برسانم تا بهترین نتیجه را در این مسابقات کسب کنم.
انتهای پیام

منبع