آغاز اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان
آغاز اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش شامگاه چهارشنبه ۲۱ مهرماه در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد. این مراسم که به دلیل پروتکل‌های بهداشتی با حضور محدود مدعوین در حال برگزاری است، به صورت برخط هم در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. مراسم اختتامیه […]

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش شامگاه چهارشنبه ۲۱ مهرماه در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.

این مراسم که به دلیل پروتکل‌های بهداشتی با حضور محدود مدعوین در حال برگزاری است، به صورت برخط هم در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

مراسم اختتامیه با اجرای محمدرضا مقدسیان طبق اعلام رأس ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه با پخش سرود ملی و قرائت آیاتی از قرآن آغاز شد.

در ابتدای این مراسم علیرضا تابش دبیر جشنواره ضمن خیرمقدم به حاضران و مخاطبان برخط این مراسم گفت: خداوند را شاهد می‌گیرم همکارانم در این چندماه تلاش کردند تا لبخند بر لبان کودکان و نوجوانان بنشیند و رضایت سینماگران حاصل آید. امیدوارم نتیجه این جشنواره به کام شما مخاطبان جشنواره شیرین آمده باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت سینمای کودک و رویکردهای جشنواره فیلم کودک در راستای بالیدن این گونه سینمایی، از همکاران خود در برگزاری جشنواره سی‌وچهارم سپاسگزاری کرد.

تابش سخنان خود را با اظهار امیدواری نسبت به درخشش هر چه بیشتر سینمای کودک و نوجوان به پایان رساند.

این گزارش تکمیل می‌شود…

منبع