آنسامبل آلمانی «موزیک فابریک» آثار آهنگسازان ایرانی را می‌نوازد
آنسامبل آلمانی «موزیک فابریک» آثار آهنگسازان ایرانی را می‌نوازد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی این اجرا در ایران، آنسامبل آلمانیِ «موزیک‌فابریک» که در حوزه‌ موسیقی کلاسیک معاصر فعالیت می‌کند، نخستین پروژه خود در سال ۲۰۲۲ را به اجرای آثاری از آهنگسازان ایرانی همچون کارن کیهانی، ارشیا صمصامی‌نیا، سارا اباذری و یوآخیم هاینز آهنگساز آلمانی اختصاص داده است. در این اجرا […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی این اجرا در ایران، آنسامبل آلمانیِ «موزیک‌فابریک» که در حوزه‌ موسیقی کلاسیک معاصر فعالیت می‌کند، نخستین پروژه خود در سال ۲۰۲۲ را به اجرای آثاری از آهنگسازان ایرانی همچون کارن کیهانی، ارشیا صمصامی‌نیا، سارا اباذری و یوآخیم هاینز آهنگساز آلمانی اختصاص داده است.

در این اجرا که تمامی آثار به سفارش آنسامبل برای ساز عود و آنسامبل ساخته شده، یاسمین شاه‌حسینی عودنواز ایرانی به عنوان سولیست در تمامی قطعات این کنسرت خواهد نواخت.

در این کنسرت قطعه‌ «زاگرس» ساخته کارن کیهانی برای عود، فلوت، ترومپت، ویلن و پرکاشن، قطعه‌ «س. گ. ل. ل» ساخته سارا اباذری برای عود، فلوت، هورن، سازهای کوبه‌ای و ویولن، قطعه‌ «ریزلحظه‌ها» ساخته ارشیا صمصامی‌نیا برای عود، فلوت، هورن، ویلن، پرکاشن و الکترونیک و قطعه‌ «عود و الکترونیک» ساخته یواخیم هاینز توسط آنسامبل «موزیک فابریک» اجرا خواهد شد.

کنسرت آنسامبل «موزیک فابریک» دوشنبه ۲۰ دی ماه در سالن «کُمِد» مدیا پارک شهر کلن برگزار خواهد شد.

منبع