ورود دادستانی به موضوع دپوی زباله در جنگل‌های شمال
ورود دادستانی به موضوع دپوی زباله در جنگل‌های شمال

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مستند داستانی «بدون او» قصه زندگی جنگل نشینی است که در قالب مستند «تنهایی» امشب جمعه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۰: ۲۳ از شبکه یک پخش می‌شود. سیزدهمین قسمت از مجموعه مستند «تنهایی» به کارگردانی سعید نبی و مریم خدیوی به زندگی عمو کریم […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مستند داستانی «بدون او» قصه زندگی جنگل نشینی است که در قالب مستند «تنهایی» امشب جمعه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۰: ۲۳ از شبکه یک پخش می‌شود.

سیزدهمین قسمت از مجموعه مستند «تنهایی» به کارگردانی سعید نبی و مریم خدیوی به زندگی عمو کریم جنگل نشینی می‌پردازد که در این فیلم نماینده جنگلنشینان است.

کریم در جنگل‌های بکر گیلان به همراه همسرش سبزی خانم زندگی می‌کنند، خداوند فرزندی به این خانواده جنگل نشین عطا نکرد اما زندگی ساده و صمیمی این ۲ جنگل نشین مهر و محبتی در خود تنیده کرده که جذابیتش مردم و بینندگان تلویزیونی را مجذوب خود خواهد کرد.

همچنین مهمان‌های این قسمت از برنامه درنگ تنهایی که به نقد و بررسی مستند «تنهایی» می‌پردازد، احمد قاسمی مدیر کل حقوق عامه دادستانی، کیاپاشا مدیر کل دفتر جنگلداری و امور بهره برداری جنگل‌ها، سعید نبی و هادی کیادلیری رییس دانشکده منابع طبیعی علوم تحقیقات هستند.

در این هفته اسناد معتبر و متقنی از وضعیت انباشت زباله در جنگل‌های شمال کشور، قاچاق چوب، جاده کشی چهار بانده در جنگل‌های شمال و … توسط سازندگان برنامه منتشر می‌شود و این سوال بررسی می‌شود که آیا نگاه مسئولان به جنگل اسیر شی ء شدگی شده؟ و آیا وقتی در میان مردم و برخی از مدیران صحبت از جنگل می‌شود یاد هیزم و میز و کاغذ می‌افتند؟

مجموعه مستند «تنهایی» به تهیه کنندگی سعید نبی هر هفته جمعه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود و برنامه درنگ‌تنهایی بلافاصله بعد از آن بروی آنتن می‌رود.

مجموعه مستند تنهایی به طرح دغدغه‌های محیط زیستی پرداخته و سعی دارد مشکلات و معضلات محیط زیست را با حضور کارشناسان خبره برطرف کند.

منبع