آصفری: آلودگی هوا نفس مردم اراک را گرفته است
آصفری: آلودگی هوا نفس مردم اراک را گرفته است

به گزارش ایسنا، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: متاسفانه آلودگی هوا در اراک نفس مردم را گرفته و مشکلاتی ایجاد کرده است، این درحالی است که بارها به طرح  تذکر، سوال پرداخته و نامه‌نگاری کرده‌ام اما مشکلی حل نشد. وی افزود: مردم اراک نسبت به آلودگی هوا […]

به گزارش ایسنا، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: متاسفانه آلودگی هوا در اراک نفس مردم را گرفته و مشکلاتی ایجاد کرده است، این درحالی است که بارها به طرح  تذکر، سوال پرداخته و نامه‌نگاری کرده‌ام اما مشکلی حل نشد.

وی افزود: مردم اراک نسبت به آلودگی هوا معترض هستند، برخی اجازه داده‌اند که مازوت نیروگاه شازند باز باشد و این یعنی آلودگی روی آلودگی رخ دهد، آقای رییس جمهور از شما می‌خواهیم که به این موضوع ورود کرده و جلوی تخلفات را بگیرید، نمی‌شود با تعطیل کردن مدارس و ادارات مشکل آلودگی را حل کرد.

این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس اضافه کرد: چرا دولت در حوزه آلودگی صرفا به مشکل سایر شهرها ورود می‌کند اما نسبت به وضعیت اراک توجهی ندارد؟ هر چه سریعتر برای این موضوع جلسه اضطراری تشکیل شود.

انتهای پیام

منبع