برند تولیدات سیستان و بلوچستان در کشور شناسانده شود
برند تولیدات سیستان و بلوچستان در کشور شناسانده شود

به گزارش ایسنا- محبی در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران بیان کرد: حمایت از کارآفرینان برای رونق اقتصاد باید دراولویت باشد، اما مشکل بازار فروش بخصوص بازار فروشی محلی در سیستان و بلوچستان باید تقویت و برند تولیدات استان باید در سطح کشور شناسانده شود. مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گفت: […]

به گزارش ایسنا- محبی در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران بیان کرد: حمایت از کارآفرینان برای رونق اقتصاد باید دراولویت باشد، اما مشکل بازار فروش بخصوص بازار فروشی محلی در سیستان و بلوچستان باید تقویت و برند تولیدات استان باید در سطح کشور شناسانده شود.

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گفت: با توجه به نیاز روز استان به گاز رسانی و گازکشی منازل، خط تولید لوله گاز در این واحد تولیدی راه اندازی شده است.

وی گفت: محصولات این واحد در استان های تهران، یزد، اصفهان و خراسانهای رضوی و جنوبی مشتریان خاص خود را دارد.

محبی با اشاره به اینکه بیشتر تولیدات این واحد تولیدی دارای نشان استاندارد هستند تاکید کرد: حمایت های لازم درخصوص تامین مواد اولیه و بازارفروش ،موجب بقای کار واحد های تولیدی شود.

همچنین مدیرعامل شرکت آرمین لوله شرق زاهدان گفت: این شرکت از سال۱۳۸۳  فعالیت خود را آغازو زمینه اشتغال برای ۶۰ نفر را فراهم کرده است.

تهی دست ،عمده محصولات واحد تولیدی را لوله های پلی اتیلن، لوله های پلی پروفیلن، انواع شلینگ های نخ دار و لوله های فاضلاب عنوان کرد و گفت:این محصولات به استان های تهران، یزد، اصفهان و خراسانهای رضوی و جنوبی صادر می شود .

انتهای پیام

منبع