توضیحی در خصوص برنج‌های دپو شده در انبارهای بندر امام
توضیحی در خصوص برنج‌های دپو شده در انبارهای بندر امام

امید جهان نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص برنج‌های دپو شده در انبارهای بندر امام خمینی اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های انجام شده قرار است ظرف مدت زمان یک ماه آینده برنج‌های دپو شده در انبارهای بندر امام خمینی از این بندر خارج شود. وی افزود: این محموله چهار هزار و ۲۰۰ تنی برنج در […]

امید جهان نژادیان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص برنج‌های دپو شده در انبارهای بندر امام خمینی اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های انجام شده قرار است ظرف مدت زمان یک ماه آینده برنج‌های دپو شده در انبارهای بندر امام خمینی از این بندر خارج شود.

وی افزود: این محموله چهار هزار و ۲۰۰ تنی برنج در سال ٩٨ وارد کشور شده است اما سازمان استاندارد این محموله برنج را غیر بهداشتی و مناسب توزیع تشخیص نداده و از این رو در بندر امام دپو شده است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: بر اساس مصوبه‌ای که با حضور دادستان کل کشور به تصویب رسیده، قرار است این محموله برنج ظرف یک ماه آینده از بندر امام خمینی خارج شود.

جهان نژادیان عنوان کرد: این محموله بر اساس تعهد فروشنده، مرجوعی به حساب می‌آید و همه هزینه‌های آن از سوی فروشنده به حساب شرکت بازرگانی دولتی ایران واریز شده است.

انتهای پیام

منبع