سبزی: قیمت نجومی حامل‌های انرژی مصداق بارز قوز بالا قوز است
سبزی: قیمت نجومی حامل‌های انرژی مصداق بارز قوز بالا قوز است

به گزارش ایسنا، محمد سبزی در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران گفت: امیدوارم دیپلمات‌های ما هم دیپلماسی مقتدرانه‌ای در راستای تأمین منافع ملی ایران داشته باشد.  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: وقتی بین […]

به گزارش ایسنا، محمد سبزی در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران گفت: امیدوارم دیپلمات‌های ما هم دیپلماسی مقتدرانه‌ای در راستای تأمین منافع ملی ایران داشته باشد. 

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: وقتی بین روستایی‌ها می‌رویم انتقادهای زیای از افزایش بی‌رویه قیمت‌های انرژی می‌شنویم. در کنار گرانی شدید کالاهای اساسی مردم، قیمت نجومی حامل‌های انرژی مصداق بارز قوز بالا قوز شده است.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: مردم ساوه و زرندیه هنوز نتوانستند برای مسکن ثبت نام کنند. 

وی در پایان خطاب به حجت الله عبدالملکی گفت: نسبت به مشکلات کارگری اقدام کرده و صدای این قشر را بشنوید. دست کسانی که به کارگران ظلم می‌کنند را کوتاه کنید.

انتهای پیام

منبع