شرکت پارسیلون راه‌اندازی می‌شود
شرکت پارسیلون راه‌اندازی می‌شود

مهرداد ویسکرمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد لزوماً منطبق بر پارسیلون نیست، پارسیلون یک شرکت است و منطقه ویژه که دولت صادر کرده به اسم خرم‌آباد است، اما به هر حال ظرفیت‌های پارسیلون باعث شد این منطقه در شورای تشخیص مصلحت نظام تأیید شود. وی ادامه داد: در بحث […]

مهرداد ویسکرمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد لزوماً منطبق بر پارسیلون نیست، پارسیلون یک شرکت است و منطقه ویژه که دولت صادر کرده به اسم خرم‌آباد است، اما به هر حال ظرفیت‌های پارسیلون باعث شد این منطقه در شورای تشخیص مصلحت نظام تأیید شود.

وی ادامه داد: در بحث منطقه ویژه اقتصادی دستور آن از طرف رئیس جمهور قبلی صادر و ابلاغ شد، در حال حاضر در حال پیگیری  گمرک آن هستیم و در جلسه‌ای که با استاندار داشتیم، بنا شد سازمان مسئول آن نیز مشخص و آن‌را تحویل بگیرد.

ویسکرمی در رابطه با شرکت پارسیلون عنوان کرد: با پیگیری های انجام شده در سال گذشته، بانک ملی را قانع کردیم پای کار آمدند، هیئت مدیره آن شکل گرفته و ثبت شد و حتی در آخرین جلسه‌ای که با مدیرعامل داشتیم در حال بررسی هستند که همین شرکت موجود هم قابل راه‌اندازی است و تاکنون کوتاهی‌هایی در این زمینه شده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه کسی‌که قبل از این شرکت پارسیلون در دست او بوده و آن‌را ورشکست کرده، علی‌الرغم اینکه بنابر حکم قانونی خلع‌ید شده از تحویل دادن اسناد و مدارک خودداری می‌کند که این مسئله به استحضار استاندار رسیده است.

وی با اشاره به این‌که زمینه‌های راه‌اندازی واحد فعلی باید فراهم شود، بیان کرد: چون هیئت مدیره مشخص شده و طبق توافقات باید حسابرسی ویژه انجام شده و میزان بدهی‌ها نیز مشخص شود و از طرف دیگر منتظر هستیم تکلیف رئیس بانک صنعت و معدن نیز مشخص شود که برای راه‌اندازی و ادامه کار پای کار بیایند که همه این‌ها مصوبه ستاد رفع موانع تولید است.

ویسکرمی ادامه داد: در دو ماه اخیر تحرکات خوبی انجام شده و ما مرتباً پیگیر هستیم.

انتهای پیام

منبع