صندوق ۳۰۰ میلیون دلاری ژاپن برای اقتصادهای نوپا
صندوق ۳۰۰ میلیون دلاری ژاپن برای اقتصادهای نوپا

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، این اقدام در بحبوحه جمع‌آوری کمک‌های مالی در آسیا صورت می‌گیرد زیرا تعداد تک‌شاخ‌ها یا استارت‌آپ‌های خصوصی با ارزش بیش از یک میلیارد دلار آمریکا افزایش یافته است. هیرونوری کامزاوا، رئیس و مدیرعامل گروه میتسوبیشی گفت که این گروه یک تعهد سرمایه‌ای ۳۰۰ میلیون دلاری به Mars Growth […]

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، این اقدام در بحبوحه جمع‌آوری کمک‌های مالی در آسیا صورت می‌گیرد زیرا تعداد تک‌شاخ‌ها یا استارت‌آپ‌های خصوصی با ارزش بیش از یک میلیارد دلار آمریکا افزایش یافته است.

هیرونوری کامزاوا، رئیس و مدیرعامل گروه میتسوبیشی گفت که این گروه یک تعهد سرمایه‌ای ۳۰۰ میلیون دلاری به Mars Growth Capital (صندوق فناوری مستقر در سنگاپور) خواهد داشت که در مراحل بعدی رشد تامین مالی بدهی را برای استارت‌آپ‌ها فراهم می‌کند.

کامزاوا گفت: اگر شرکت‌های سرمایه‌پذیر در نهایت تصمیم به عرضه عمومی کنند، MUFG قصد دارد از عرضه‌های عمومی اولیه خود با شریک ایالات‌متحده مورگان استنلی حمایت کند.

تصمیمات مالی صندوق بر اساس مدل امتیازدهی اعتبار مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود که درآمدهای آتی و جریان نقدی یک استارت‌آپ را از داده‌های مالی و حسابداری پیش‌بینی می‌کند.

انتهای پیام

منبع