لغو فوری «دستورالعمل تحویل سوخت مازوت» به نیروگاه‌های تبریز و سهند
لغو فوری «دستورالعمل تحویل سوخت مازوت» به نیروگاه‌های تبریز و سهند

به گزارش ایسنا، سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به لغو فوری «دستورالعمل تحویل سوخت مازوت به نیروگاه‌های تبریز و سهند» تأکید کرد گفت: با توجه به اثرات زیست‌محیطی مخرب آن بر سلامتی مردم و همچنین سایر نیروگاه‌ها مانند نیروگاه اصفهان، این موضوع باید فورا حل شود. نماینده […]

به گزارش ایسنا، سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به لغو فوری «دستورالعمل تحویل سوخت مازوت به نیروگاه‌های تبریز و سهند» تأکید کرد گفت: با توجه به اثرات زیست‌محیطی مخرب آن بر سلامتی مردم و همچنین سایر نیروگاه‌ها مانند نیروگاه اصفهان، این موضوع باید فورا حل شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: در سال رفع موانع و حمایت از تولید برخی از دستگاه‌ها به این موضوع توجهی ندارند. اخیراً در بازدید میدانی از اطراف شهر سهند، اسکو و تبریز مردم آن مناطق شکایت داشتند چرا که حدود ۴۵۰ واحد تولیدی در اراضی غیرقابل کشت طی سال‌های گذشته را تبدیل به واحدهای تولیدی کرده‌اند اما هم اکنون برای تعدادی از آنها حکم تخریب و برای تعدادی دیگر ایراداتی گرفته شده است.

میرتاج‌الدینی در پایان با اشاره به مسئله بیکاری در تبریز گفت: در هر واحد حدود دو الی سه نفر مشغول به کار هستند. در مناطقی که به دلیل نبود آب، کشاورزی هم وجود ندارد این موضوع در سال حمایت از تولید، موجب بیکاری تعدادی از شاغلان آن منطقه می‌شود.

انتهای پیام

منبع