ماجرای تاخیر مکرر پرواز و اعتراض مسافران در فرودگاه کیش
ماجرای تاخیر مکرر پرواز و اعتراض مسافران در فرودگاه کیش

به گزارش ایسنا، پرواز کیش-تهران شب گذشته شرکت هواپیمایی ایران ایر که شب گذشته قرار بود ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه فرودگاه کیش را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترک کند، با تاخیر طولانی مدت مواجه شد. ابتدا به مسافران این هواپیما اعلام شد پرواز ساعت ۲۲ انجام خواهد شد، اما در این زمان اعلامی هم پرواز […]

به گزارش ایسنا، پرواز کیش-تهران شب گذشته شرکت هواپیمایی ایران ایر که شب گذشته قرار بود ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه فرودگاه کیش را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترک کند، با تاخیر طولانی مدت مواجه شد. ابتدا به مسافران این هواپیما اعلام شد پرواز ساعت ۲۲ انجام خواهد شد، اما در این زمان اعلامی هم پرواز انجام نشد. بر اساس مشاهدات خبرنگار ایسنا، این تاخیر طولانی مدت صدای اعتراض مسافران را درآورد و نهایتا بین برخی از آن‌ها و برخی مسئولان حاضر در فرودگاه درگیری لفظی به وجود آمد. البته به گفته مسافران حاضر در فرودگاه، علت تاخیر این پرواز نقص فنی هواپیما در تهران عنوان شده بود.

عزت‌الله محمدی –مدیرکل فرودگاه بین‌المللی کیش- در این باره این‌گونه توضیح داد که این هواپیما قبل از پرواز از اصفهان به مقصد کیش دچار نفص فنی شده بوده و با حدود یک ساعت تاخیر به کیش رسید و مجدادا دچار نقص فنی شد.

وی ضمن عذرخواهی از مسافران به دلیل تاخیر به وجود آمده، افزود: بر این اساس به مسافران اطلاع رسانی کردیم که این پرواز در ساعت ۲۲ انجام می‌شود اما نقص فنی در موعد مقرر برطرف نشد و با وجود اطلاع‌رسانی‌ برخی از مسافران عصبانی شدند و اعتراض کردند. البته در این اتفاق، ضمن عذرخواهی از مسافران و پذیرایی از آن‌ها سعی کردیم این مسئله را مدیریت کنیم.

محمدی با اشاره به اینکه هیچ درگیری در فرودگاه نداشتیم، گفت: برخی مسافران به شدت عصبانی شده بودند و توهین‌هایی کردند که این اتفاق با من در میان گذاشته شد و به گونه‌ای مدیریت کردیم تا به پروازشان برسند و نهایتا این پرواز با حدود چهارساعت تاخیر در ساعت ۱:۱۰ دقیقه بامداد امروز به مقصد تهران انجام شد.

به گزارش ایسنا، با وجود پیگیری‌های صورت گرفته تا این لحظه توضیحی از مسئولان ایران ایر درباره دلایل تاخیر هواپیما ارائه نشده است.

انتهای پیام

منبع