نوش آبادی: وزیر جهاد کشاورزی به فریاد کشاورزان و دامداران برسد
نوش آبادی: وزیر جهاد کشاورزی به فریاد کشاورزان و دامداران برسد

به گزارش ایسنا، حسین نوش آبادی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، بیان کرد: گرانی بیش از حد نهاده‌های دامی و کشاورزی کمر کشاورزان و دامداران حوزه انتخابیه را شکسته است. آقایان وزرا حوزه انتخابیه اینجانب قطب کشاورزی استان تهران است چرا نسبت به آن […]

به گزارش ایسنا، حسین نوش آبادی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، بیان کرد: گرانی بیش از حد نهاده‌های دامی و کشاورزی کمر کشاورزان و دامداران حوزه انتخابیه را شکسته است. آقایان وزرا حوزه انتخابیه اینجانب قطب کشاورزی استان تهران است چرا نسبت به آن بی تفاوت هستید و به فریاد کشاورزان و دامداران مظلوم نمی‌رسید.

نماینده مردم ورامین در تذکری خطاب به وزیر نیرو گفت: چرا عدالت را در توزیع آب شرب و زراعی سد ماملو رعایت نمی کنید و نسبت به حقابه کشاورزان حوزه انتخابیه اقدام جدی صورت نمی‌گیرد؟

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: علت عدم اجرای پروژه آزادراه تهران به پیشوا چیست؟ چرا نسبت به تأمین روشنایی بزرگراه ری به قرچک و ورامین کوتاهی می‌شود؟ جان مردم در خطر است، چرا نسبت به جان و مال مردم بی‌تفاوت هستید. انتظار می رود وزرا به رفع مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام

منبع