نباید مردم دغدغه تامین نیازهای غذایی خود را داشته باشند
نباید مردم دغدغه تامین نیازهای غذایی خود را داشته باشند

محمد مهدی مفتح در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: این جلسه با حضور ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و معاونانش برای ارائه گزارش خود در خصوص برنامه‌ها و وضعیت اعتبارات بخش کشاورزی تشکیل شد. وی توضیح داد: وزیر جهاد کشاورزی درباره تنظیم بازار با واردات مرغ و […]

محمد مهدی مفتح در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: این جلسه با حضور ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و معاونانش برای ارائه گزارش خود در خصوص برنامه‌ها و وضعیت اعتبارات بخش کشاورزی تشکیل شد.
وی توضیح داد: وزیر جهاد کشاورزی درباره تنظیم بازار با واردات مرغ و تخم‌مرغ، لبنیات و برنج مطالبی را بیان کرد و گفت که اولویت و خط قرمز ما تولید و تامین کالاهای اساسی است و نباید مردم دغدغه تامین نیازهای غذایی خود را داشته باشند.
مفتح با بیان اینکه جلسه دیگری با  سردار محمودزاده معاون طرح توسعه نیروی انتظامی تشکیل شد افزود: سردار محمودزاده گزارشی درباره وضعیت بودجه‌ نیروی انتظامی، کمبودها و نیازهای مالی ارائه کرد، مقرر شد بودجه سال آینده به نحوی تنظیم شود که ضمن رفع نیارهای این ارگان، زمینه رشد منابع مالی نیروی انتظامی را فراهم کند.
انتهای پیام

منبع