آمریکا درصدد تحریم کارشکنان در روند انتخابات لیبی است
آمریکا درصدد تحریم کارشکنان در روند انتخابات لیبی است

به گزارش ایسنا، وبسایت Africa Intelligence اعلام کرد که آمریکا به دنبال تحریم شخصیت‌هایی است که سعی دارند مانع برگزاری انتخابات لیبی در موعد مقرر شوند. وب‌سایت مذکور افزود: تحریم‌ها ممکن است شامل مسدود کردن دارایی‌ها و ممنوعیت سفر اعضای احزابی باشند که می‌خواهند مانع از برگزاری انتخابات ۲۴ دسامبر لیبی شوند؛ اما ایتالیا و […]

به گزارش ایسنا، وبسایت Africa Intelligence اعلام کرد که آمریکا به دنبال تحریم شخصیت‌هایی است که سعی دارند مانع برگزاری انتخابات لیبی در موعد مقرر شوند.

وب‌سایت مذکور افزود: تحریم‌ها ممکن است شامل مسدود کردن دارایی‌ها و ممنوعیت سفر اعضای احزابی باشند که می‌خواهند مانع از برگزاری انتخابات ۲۴ دسامبر لیبی شوند؛ اما ایتالیا و فرانسه نیازی به تحریم نمی‌بینند و می‌گویند که انتخابات بدون هیچ مانعی در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

وبسایت آفریقایی در ادامه گزارش داد: این تحریم‌ها در ابتدا شامل سیاستمداران و مسئولان رده‌بالای لیبی نخواهند شد و ریچارد نورلاند نماینده آمریکا در امور لیبی پیشنهاد کرده است که تحریم‌ها نمایندگان و اعضای انجمن گفت‌وگو را هدف قرار دهد که آرای خود را فروخته‌اند.

در ادامه این گزارش آمده که تحریم‌ها ابزاری برای فشار بر شخصیت‌های با نفوذ مانند عبدالحمید الدبیبه نخست‌وزیر دولت وحدت ملی، عقیله صالح رئیس مجلس نمایندگان و خالد المشری رئیس شورای عالی دولت لیبی خواهد بود که به نوبه خود سعی در اخلال در فرآیند برگزاری انتخابات را داشتند.

انتهای پیام

منبع