اعلام آمادگی شهرداری تهران جهت افزایش همکاری با مرکز اورژانس
اعلام آمادگی شهرداری تهران جهت افزایش همکاری با مرکز اورژانس

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران با اورژانس گفت: ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالای کیفیت خوب خدمات و رضایت مندی همشهریان خواهد شد. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در […]

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران با اورژانس گفت: ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالای کیفیت خوب خدمات و رضایت مندی همشهریان خواهد شد.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در شرایط فعلی همدلی و همفکری بین بخشی برای کمک به هموطنان لازم است و کمک شهرداری نمونه بارز همدلی است.

در این جلسه دکتر یحیی صالح طبری سرپرست مرکز اورژانس تهران، با اشاره به چالش های مرکز اورژانس تهران با ارائه گزارشی مفصل از وضعیت این مرکز، کمبود پایگاه، کمبود نیروی انسانی، کمبود آمبولانس و جانمایی آمبولانس ها در مبلمان شهری را از بزرگترین مشکلات اورژانس در پایتخت دانست.

دکتر زاکانی شهردار تهران نیز در این نشست با اعلام آمادگی جهت افزایش همکاری با مرکز اورژانس گفت: برای حل مشکلات باید کارگروه های تخصصی با حضور کارشناسان شهرداری و اورژانس برای موانع تشکیل شود.

در این جلسه بر لزوم تدوین سند راهبردی چهارساله جهت همکارهای دو جانبه و توسعه اورژانس تاکید شد.

گفتنی است؛ هفته آینده نشست کارگروه های تخصصی دوجانبه آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

منبع