افتتاح پروژه‌های عمرانی مرزبانی ناجا/ تاکید بر ساخت منازل سازمانی مرزبانان
افتتاح پروژه‌های عمرانی مرزبانی ناجا/ تاکید بر ساخت منازل سازمانی مرزبانان

به گزارش ایسنا، سردار احمد علی گودرزی امروز در مراسم رونمایی از پروژه‌های عمرانی ناجا که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور معاونان هماهنگ کننده و مهندسی ناجا در مقر مرکزی مرزبانی برگزار شد، گفت: امروز تعدادی از پروژه‌های عمرانی مرزبانی در سراسر کشور افتتاح شد. این پروژه‌ها در مجموع ۲۷۰۰ متر مربع […]

به گزارش ایسنا، سردار احمد علی گودرزی امروز در مراسم رونمایی از پروژه‌های عمرانی ناجا که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور معاونان هماهنگ کننده و مهندسی ناجا در مقر مرکزی مرزبانی برگزار شد، گفت: امروز تعدادی از پروژه‌های عمرانی مرزبانی در سراسر کشور افتتاح شد. این پروژه‌ها در مجموع ۲۷۰۰ متر مربع مساحت داشته و چندین میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شد.
وی با بیان اینکه از تجهیزات و امکانات هوشمند نیز در مرزبانی استفاده می‌شود، گفت: هوشمندسازی که شعار محوری نیروی انتظامی است در مرزبانی نیز به مرحله اجرا درآمده و جزو اولویت‌هاست و ما معتقدیم که مرزبان هوشمند منجر به امنیت پایدار می‌شود.
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به طرح‌های افتتاح شده در هفته ناجا گفت: افتتاح و احداث این پروژه‌ها منجر به ارتقای روحیه مرزبانان شده و این موضوع همواره مورد تاکید هیات رئیسه نیروی انتظامی قرار داشته است.
افتتاح ساختمان ستادی شماره ۲، نمازخانه،  نمایشگاه و موزه دائمی مرزبانی وا فتتاح طرح‌های آب، برق و گازرسانی به روستاهای مرزی تجهیز و ساخت پاسگاه و برجک‌های مرزی از جمله مواردی بوده که به گفته سردار گودرزی، بخشی از آن امروز و بخشی دیگر از آن نیز در طول ماه‌های اخیر به بهره برداری رسیده است.
وی بر ضرورت ساخت منازل سازمانی برای مرزبانان نیز تاکید کرد و گفت: امیدواریم که با تخصیص اعتبارات این مراحل نیز با سرعت پیش رفته و منازل سازمانی برای استقرار مرزبانان ساخته شود.
سردار گودرزی افزود: علاوه بر موارد افتتاح شده برخی دیگر از پروژه‌ها و طرح‌ها نیز آماده اجرا و شروع به عملیات عمرانی است که به زودی اخبار مربوط به افتتاح آنها نیز اطلاع رسانی خواهد شد.
انتهای پیام

منبع