امدادرسانی هلال احمر در ۳۰۸ حادثه سه روز اخیر در کشور
امدادرسانی هلال احمر در ۳۰۸ حادثه سه روز اخیر در کشور

محمدحسن قوسیان مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حوادث رخ داده طی ۷۲ ساعت گذشته در کشور، اظهارکرد:‌ طی سه روز اخیر سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در امدادرسانی برای ۳۰۸ حادثه حضور داشتند که در مجموع این حوادث ۱۱۰۴ نفر مورد امدادرسانی قرار گرفتند.  وی با بیان اینکه امدادرسانی به […]

محمدحسن قوسیان مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حوادث رخ داده طی ۷۲ ساعت گذشته در کشور، اظهارکرد:‌ طی سه روز اخیر سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در امدادرسانی برای ۳۰۸ حادثه حضور داشتند که در مجموع این حوادث ۱۱۰۴ نفر مورد امدادرسانی قرار گرفتند. 

وی با بیان اینکه امدادرسانی به حوادث رخ داده ناشی از بارش‌ها یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های هلال احمر در روزهای اخیر بود، گفت:‌ آماده‌باش هلال احمر همچنان ادامه دارد و توصیه‌ها و هشدارهای لازم نیز در این خصوص به شهروندان ساکن مناطق مستعد سیل و آبگرفتگی داده شده است.

سخنگوی جمعیت هلال احمر اضافه کرد:‌ در مجموع مأموریت‌های انجام شده از سوی هلال احمر، ۲۰۲ نفر نجات یافته و ۱۵۹ نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند که درصد قابل توجهی از آنان مصدومان ناشی از تصادفات بودند. همچنین ۱۰۶ مصدوم نیز خدمات درمان سرپایی را در همان محل دریافت کردند.

انتهای پیام

منبع