امنیت و اقتدار خوبی در کشور و جهان داریم
امنیت و اقتدار خوبی در کشور و جهان داریم

سردار حسین اشتری در جلسه جمع‌بندی نهایی نتایج بازرسی و نظارت ستادی از فرماندهی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در سال‌ها و ماه‌های اخیر خصوصا تجمعاتی که به واسطه کمبودهایی که در ماه‌های گذشته در استان وجود داشت با مدیریت خوبی که برای جلوگیری از گسترش دامنه اعتراضات صورت گرفت، قابل تقدیر […]

سردار حسین اشتری در جلسه جمع‌بندی نهایی نتایج بازرسی و نظارت ستادی از فرماندهی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در سال‌ها و ماه‌های اخیر خصوصا تجمعاتی که به واسطه کمبودهایی که در ماه‌های گذشته در استان وجود داشت با مدیریت خوبی که برای جلوگیری از گسترش دامنه اعتراضات صورت گرفت، قابل تقدیر است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: بحمدالله با هوشیاری مردم عزیز و حضور در صحنه نیروی انتظامی که با خویشتن داری، سعه صدر، اقتدار، هوشمندی و مردم داری همراه بود این اتفاقات به سرانجام مثبتی رسید.

فرمانده ناجا تصریح کرد: ما باید این توجه را داشته باشیم که دشمنان ما که در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند مترصدند که از هر طریقی ضربه بزنند و اهداف خودشان را در کشور پیاده کنند و این ثبات، امنیت و آرامشی که مردم دارند را به هم بزنند.

وی افزود: البته این که مشکلات و کمبودهایی هست و مردم به دلیل مشکلات اقتصادی تحت فشار هستند جای خود دارد و همه باید کمک کنند و مسئولان نیز باید در میدان حاضر باشند و برای رفع این معضلات اهتمام ویژه داشته باشند.

سردار اشتری با بیان اینکه باید به این موضوع توجه داشته باشیم  امنیت و اقتدار خوبی در کشور و دنیا داریم، گفت: نباید به واسطه یک سری مسائلی که حل‌شدنی است و مسئولان وظیفه دارند آن‌ها را حل کنند، شیرینی و حلاوت این امنیت را از دست بدهیم.

وی افزود: دشمن مترصد ضربه زدن به ماست باید هوشیار باشیم و آمادگی داشته باشیم که در مقابل اتفاقاتی که رخ می‌دهد با اشراف و تسلط اطلاعاتی که در سازمان بزرگ نیروی انتظامی است، نگذاریم اتفاقی بیفتد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه پیامی که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) به مناسبت هفته نیروی انتظامی صادر فرمودند باعث دلگرمی همه ما شد، گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند که نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور است این نقش ارزشمند در سال‌های اخیر برجستگی بیشتری یافته که یکی از برجستگی‌های آن اتفاقاتی است که در استان خوزستان افتاده و نیروی انتظامی، فرمانده انتظامی استان و همه همکاران توانستند آن را مدیریت کنند.

این مقام عالی انتظامی در ادامه به بخش دیگری از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص خدمتگزاری به مردم که فرمودند: “همه باید تلاش کنند که سطح خدمتگزاری ارتقاء پیدا کند و با کارکرد خود قدر نیروی انتظامی را در چشم عموم مردم ارتقاء بخشند” اشاره کرد و گفت: بخش عمده نیروی انتظامی در مرزها، کلانتری‌ها، راهنمایی و رانندگی، پلیس آگاهی و… در حال خدمت به مردم هستند و بایستی این خدمات ارتقاء یابد.

سردار اشتری به شرف‌یابی خود به محضر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) اشاره کرد و افزود: حضرت آقا در خصوص کلانتری‌ها تاکید داشتند هیچ جایی همانند کلانتری‌ها با مردم ارتباط ندارند باید کلانتری‌های ما بتوانند به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه دهند و ماموریت‌ها را به نحو احسن به انجام برسانند.

فرمانده ناجا تأکید کرد: فرماندهان، معاونان و روسای پلیس پیشگیری توجه و تمرکز ویژه‌ای به کلانتری‌ها داشته باشند تا ان‌شاءالله رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) که همیشه مورد لطف ایشان بودیم، ارتقاء پیدا کند و این مهم است که معظم له را از عملکرد خودمان خوشنود و دلشاد کنیم چرا که رضایت ایشان رضایت امام زمان(عج) و خداوند متعال است.

سردار اشتری در خصوص برخورد با سرقت‌ها گفت: آنچه مسلم است باید از وقوع سرقت‌های به عنف، مسلحانه و خشن پیشگیری کنیم و خوشبختانه دستگاه قضائی نیز اشد مجازات را برای مجرمان در نظر می‌گیرد.

انتهای پیام

منبع